حکم دربی جنجالی ریاض صادر شد

حکم دربی جنجالی ریاض صادر شد

پایگاه خبری فوتبالی- کنفدراسیون فوتبال آسیا دو تیم سرشناس عربستانی را به دلیل درگیری شدید در لیگ قهرمانان آسیا نقره داغ کرد.

به گزارش فوتبالی، یکی از جنجالی ترین بازی های لیگ قهرمانان آسیا 2021 در دربی ریاض در نیمه نهایی این رقابت ها میان الهلال و النصر برگزار شد.

در این بازی جنجالی و پرحاشیه الهلال در نهایت با نتیجه 2 بر یک برنده شد ولی در پایان این دیدار سعودی ها اخلاق را باختند و درگیری شدیدی میان آنها رخ داد.

به همین خاطر کنفدراسیون فوتبال آسیا آراء انضباطی این بازی پرحاشیه را اعلام کرد. حسین عبدالغنی اسطوره تیم ملی عربستان و مدیر وقت النصر به دلیل حمله ور شدن علیه بازیکن الهلال و گرفتن گردنش 4 بازی محروم و 2 هراز دلار هم جریمه نقدی شد.

علی البلیهی ایجادکننده این جنجال بزرگ با برافرار داشتن پرچم الهلال در زمین النصر به دلیل این رفتار تحریک کننده اش مبلغ 5 هزار دلار جریمه نقدی شد.

لاجامی مدافع النصر به دلیل حرکت خشن روی بازیکن الهلال 2 جلسه محروم شد و هزار دلار جریمه نقدی شد. همچنین باشگاه الهلال به دلیل اینکه هواداران بطری آب به داخل زمین پرتاب کردند مبلغ 14 هزار دلار جریمه شد.

الهلال در فینال لیگ قهرمانان آسیا موفق شد کاشیما آنتلرز ژاپن را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و چهارمین قهرمانی اش در آسیا را جشن گرفت.

۴۱۵۴

1101 نظر