چلسی و بارسلونا برای جذب مدافع ملی‌پوش بیانکونری رقابت می‌کنند

چلسی و بارسلونا برای جذب مدافع ملی‌پوش بیانکونری رقابت می‌کنند

 پایگاه خبری فوتبالی- کار یوونتوس برای حفظ ماتیس دِلیخت در تابستان، با اضافه شدن بارسلونا به جمع مشتریانش سخت‌تر شد.

به گزارش فوتبالی، یوونتوس ممکن است در تابستان برای حفظ ماتیس دِلیخت، مدافع 22 ساله خود، آماده نبرد با بارسلونا و چلسی شود. زیرا مشتری جدید این مدافع هلندی به‌دنبال وسوسه کردن او برای پیوستن به نیوکمپ است.

به نقل از کالچومرکاتو، دِلیخت 22 ساله در پایان فصل وارد دو سال پایانی قرارداد خود خواهد شد و با توجه به اینکه باشگاه ایتالیایی هنوز مذاکراتی برای تمدید قرارداد را با او آغاز نکرده است، بارسلونا جدیدترین تیمی‌است که در رقابت برای امضای قرارداد با او، به چلسی پیوسته است.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس، می‌خواهد دِلیخت را به رهبر خط‌دفاع بیانکونری‌ها تبدیل کند، زیرا او به دنبال بازسازی غول فوتبال ایتالیا است. اما گفته می‌شود در صورتی که مذاکرات قرارداد با مینو رایولا، مدیر برنامه‌های این بازیکن به خوبی پیش نرود، ترجیح می‌دهد که مدافع ملی‌پوش هلندی را به‌فروش برساند.

علیرغم مشکلات مالی، بارسلونا آماده است مبلغ 75 میلیون یورو برای این مدافع میانی پرداخت کند، که این مبلغ دقیقا معادل پولی‌است که بیانکونری برای انتقال این بازیکن هلندی از آژاکس آمستردام پرداخت کرد. تصمیم نهایی با باشگاه ایتالیایی است، اما با توجه به‌اینکه رقم پیشنهاد می‌تواند تمام هزینه‌های جذب دِلیخت را دوباره زنده کند، درصورت ناتوانی در جلب نظر مینو رایولا می‌تواند یوونتوس را برای فروش ستاره 22 ساله خود وسوسه کند.

گفتنی است، چلسی که در تابستان نیاز به تقویت خط‌دفاعی خود دارد و با اتمام قرارداد مدافعانش در تابستان پیش‌رو زنگ خطر در باشگاهش به‌صدا درآمده، از پیش از این یکی از مشتریان جدی دِلیخت بوده‌است.

9719