کلانتری: از لحاظ تمرینی و آماده‌سازی شرایط بسیار خوبی در نیم‌فصل دوم داشتیم

کلانتری: از لحاظ تمرینی و آماده‌سازی شرایط بسیار خوبی در نیم‌فصل دوم داشتیم

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی فجر سپاسی شیراز گفت: تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و چند بازیکن در پُست‌های مورد نیاز را به خدمت گرفتیم.

به گزارش فوتبالی، علی اصغر کلانتری در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های گل‌گهر سیرجان و فجر سپاسی شیراز اظهار داشت: تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و چند بازیکن در پُست‌های مورد نیاز را به خدمت گرفتیم. آنها بازیکنان خوب و بااخلاقی هستند و ان‌شاءالله نیم‌فصل بسیار خوبی را آغاز می‌کنیم. از لحاظ تمرینی و آماده‌سازی شرایط بسیار خوبی در نیم‌فصل دوم داشتیم.
وی با تمجید از گل‌گهر سیرجان بیان کرد: همه اعضای تیم فجر مصمم هستند که شرایط بهتری نسبت به نیم‌فصل اول داشته باشیم. باشگاه گل‌گهر از بازیکنان و کادر فنی بسیار خوبی بهره می‌برد و سرآمد آنها هم امیر قلعه‌نویی است. او همیشه استاد ما بوده و نکات زیادی از این مربی یاد گرفتیم.

سرمربی فجر سپاسی شیراز با بیان اینکه هر دو تیم بازی سختی پیش رو دارند، تصریح کرد: این مسابقه برای گل‌گهر هم دشوار است. تیم ما می‌خواهد موفقیت داشته باشد و در این راه قدم گذاشته است. ا‌ن‌شاءالله بازی جوانمردانه و خوبی از دو تیم ببینیم. به زمین می‌رویم تا امتیاز خوبی از این بازی بگیریم و در آینده از لحاظ روانی بهتر شویم.

کلانتری در مورد غایبان فجر سپاسی برای دیدار با گل‌گهر گفت: بازیکن محرومی نداریم. ویروس اُمیکرون همانطور که همه تیم‌ها را آزار داده، ما را اذیت کرده است. تست کرونای سه، چهار بازیکن ما مثبت بود و چند روزی است که آنها در قرنطینه هستند.

6641

39 نظر