با درخشش ستاره برزیلی، بارسلونا از همه خوشحال‌تر است

با درخشش ستاره برزیلی، بارسلونا از همه خوشحال‌تر است

پایگاه خبری فوتبالی- مدیران بارسلونا امیدوارند با درخشش کوتینیو در استون‌ویلا، بتوانند با پیشنهادهایی خوبی در تابستان مواجه شوند.

به گزارش فوتبالی، درحالی‌که با بازگشت به لیگ‌برتر، لبخند مجدد به لب‌های کوتینیو بازگشته؛ بارسلونا نیز از نمایش درخشان این بازیکن خوشحال است، زیرا این موضوع به‌نفع باشگاه خواهد بود.

استیون جرارد، سرمربی جدید استون‌ویلا، از کوتینیو بهترین استفاده را برده، که در سه بازی دو گل به ثمر رسانده و دو پاس‌گل داده است.

در حال حاضر بارسلونا از همیشه راضی‌تر است، زیر اگر این بازیکن 29 ساله بتواند تا پایان فصل به این شیوه ادامه دهد، با باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی، آنها شانس بالاتری خواهند داشت.

کوتینیو دور از نیوکمپ نمایش بهتری دارد. دوران حضور قرضی او در بایرن مونیخ، موفق شد در 39 بازی با پیراهن آن‌ها 11 گل و 14 پاس‌گل به ثبت برساند. با این حال، بایرن مونیخ نمی خواست 120 میلیون یورو را برای دائمی کردن قرارداد این بازیکن بپردازد.

تحت هدایت جرارد، کوتینیو در بهترین فُرم خود قرار دارد، زیرا راحتی و باارزش بودن را حس می کند، چیزی که هرگز در بارسلونا احساس نکرد.

جرارد پس از تساوی 3-3 استون ویلا مقابل لیدزیونایتد، به تمجید از ستاره برزیلی خود پرداخت و کیفیت عملکرد کوتینیو را در بازی تحسین کرد. سرمربی استون‌ویلا همچنین گفت:

"کوتینیو در حال نزدیک شدن به دوره‌ای است که مجددا همه‌جا درباره عملکرد او صحبت شود."

کوتینیو تا تابستان 2023 قرارداد دارد و باتوجه به اینکه یکی از بالاترین دستمزدها را بین بازیکنان بارسلونا می‌گیرد، باشگاه کاتالان ترجیح می‌دهد به هرنحوی از دست این بازیکن خلاص شود.

از طرفی بارسلونا ترجیح می‌دهد این بازیکن برزیلی، که علیرغم شانس‌های زیادی که در نیوکمپ داشته است هیچگاه احساس رضایت نکرد، به‌صورت رایگان این باشگاه را ترک نکند.

9719

429 نظر