لیورپول مجبور به فروش ستاره هجومی خود در تابستان

لیورپول مجبور به فروش ستاره هجومی خود در تابستان

پایگاه خبری فوتبالی- به‌نظر می‌رسد لیورپول چاره‌ای جز فروش مهاجم سنگالی خود ندارد.

به گزارش فوتبالی، لیورپول انتخابی ندارد، غیر از اینکه مجوز خروج سادیو مانه را در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی صادر کند.

به نقل از شبکه اسپانیایی ال‌ناسیونال، قرمزها در حال حاضر در شرایط دشواری قرار دارند و قرارداد صلاح و مانه در تابستان 2023 به‌اتمام خواهد رسید. تا این‌لحظه خبری مبنی بر تمدید قرارداد این دو فینالیست جام‌ملتهای‌آفریقا منتشر نشده است.

به‌گفته منبع فوق، مانه پس از قهرمانی در جام‌ملتها همراه با تیم‌ملی سنگال، مشتاق است تا بهترین بازیکن آفریقایی تاریخ شود. وینگر 29 ساله قصد دارد با باشگاهی غیر از لیورپول قهرمان لیگ‌قهرمانان شود تا این اتفاق رخ دهد.

گزارش ها حاکی از آن است که مانه برای رسیدن به اهدافش آماده انتقال به لالیگا خواهد بود. با این حال، با توجه به اینکه رئال‌مادرید از قبل به دنبال جذب ارلینگ هالند و کیلیان امباپه است، به نظر می رسد بارسلونا تنها مقصدی باشد که مانه می تواند در تابستان انتخاب کند.

به‌نظر می‌رسد کلوپ ترجیح می‌دهد از بین دو فوق‌ستاره آفریقایی خود، مانه را حفظ کند زیرا میزان تاثیرگذاری او را ترجیح می‌دهد. اما با توجه به اینکه مانه از قبل به جدایی از آنفیلد چشم دوخته است، لیورپول ممکن است چاره‌ای جز فروش او در تابستان نداشته باشد. با توجه به اتمام قرارداد مانه در سال آینده، قرمزهای آنفیلد ترجیح می‌دهند از فروش او حدود 40 میلیون یورو کسب کنند، تا اینکه صبر کنند و پایان فصل آینده شاهد جدایی بازیکن خود به صورت رایگان باشند.

سادیو مانه یکی از بازیکنان کلیدی در موفقیت های اخیر یورگن کلوپ در باشگاه بوده است. از زمان انتقالش از ساوتهمپتون در تابستان 2016، او 107 گل در 244 بازی برای قرمزها در تمام رقابت ها به‌ثمر رسانده است.

لازم به ذکر است که لیورپول پیش از این خود را برای دوران بدون سادیو مانه یا محمد صلاح آماده کرده‌است. آنها اخیرا لوئیس دیاز از پورتو را در پنجره نقل و انتقالات ژانویه با مبلغی حدود 45 میلیون یورو به خدمت گرفتند.

قرمزها همچنین، تا یک‌قدمی جذب فابیو کاروالیو نیز پیش‌رفتند، اما مذاکرات لیورپول و فولام با اتمام زمان نقل‌وانتقالات به مشکل خورد.

9719

288 نظر