فان مارویک هم قربانی باخت به ایران می شود؟

فان مارویک هم قربانی باخت به ایران می شود؟

پایگاه خبری فوتبالی- کارشناس اماراتی بعد از باخت به ایران خواهان برکناری سرمربی هلندی شد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته در دور هشتم مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 در ورزشگاه آزادی میزبان امارات بود و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

پیش از این شاگردان اسکوچیچ در هفته گذشته با برد مقابل عراق صعودشان به جام جهانی را قطعی کردند. باخت عراق در آزادی باعث شد تا پتروویچ سرمربی عراق لبه پرتگاه قرار بگیرد و در نهایت فدراسیون عراق روز گذشته بعد از تساوی مقابل لبنان تصمیم به برکناری این مربی گرفتند.

به نظر می رسد قربانی‌های تیم ملی ایران ادامه دارد. سهیل العریفی کارشناس شبکه «ابوظبی اسپورت» از فدراسیون فوتبال امارات بعد از باخت به ایران درخواست کرد، گفت: فدراسیون فوتبال باید بپذیرد فان مارویک مربی مطلوب در این مرحله نیست. باید بعد از این بازی ناامیدکننده و بدون تاکتیک در نیمه دوم بازی مقابل ایران 10 نفره تصمیم به برکناری این مربی ناموفق بگیرد.

وی افزود: مارویک نشان داد نمی تواند تیم ملی امارات را در شرایط کنونی مدیریت کند و تمام بازی های گذشته نشان می دهد تیم ملی بازی به بازی افت داشته و هیچ پیشرفتی نکرده است. باید درباره آینده تیم ملی سریعا تصمیم گرفته بود.

۴۱۵۴

72 نظر