خشم ستاره سابق رئال مادرید از هواداران پس از شکست دردناک

خشم ستاره سابق رئال مادرید از هواداران پس از شکست دردناک

پایگاه خبری فوتبالی - تیم ملی کلمبیا در مسیر راهیابی به جام جهانی با یک شوک مواجه شد.

به گزارش فوتبالی، تیم رینالدو روئدا در خانه با نتیجه یک بر صفر شکست خورد و در رتبه ششم جدول قرار گرفت تا در فاصله سه بازی به پایان مرحله راهیابی به جام جهانی خطر حذف از مسابقات قطر را حس کند. حالا کلمبیا برای حفظ امیدهایش باید در بازی حساس سه شنبه در مقابل آرژانتین به پیروزی برسد.

در پایان بازی، بخش قابل توجهی از هواداران کلمبیا به هو کردن و سرزنش تیمشان علی الخصوص روئدا سرمربی تیم پرداختند. البته دسته کمی نیز بازیکنان را تشویق کردند و سعی کردند که به آنها روحیه بدهند.

در میانه صدای سوتهای هواداران، خامس رودریگز در حال خروج از زمین کاملا خشمگین به نظر می رسید و با اشاره به هواداران خواست که از هو کردن دست بردارند. خامس عصبانی به نظر می رسید و در نهایت ماموران امنیتی تیم کلمبیا برای خروجش از زمین دست به کار شدند تا کار به جاهای باریک نکشد.

فالکائو و داوید اوسپینا دو لیدر دیگر تیم ملی کلمبیا با سری رو به پایین از زمین خارج شدند چرا که ناکامی خود را پذیرفته بودند. اوسپینا روی گل خورده مقصر بود و کاملا مشخص بود که از شرایط بازی ناراحت است.کلمبیا باید بازی بعدی خود را مقابل آرژانتین داشته باشد که در صورت پیروزی می توانند به صعود به جام جهانی امیدوار باشند در غیر این صورت خطر حذف را به صورت جدی حس خواهند کرد.

4125

198 نظر