نیازمند، از شماره سه به دو!

نیازمند، از شماره سه به دو!

پایگاه خبری فوتبالی- سید پیام نیازمند در مصاف با امارات که 12 بهمن در استادیوم آزادی برگزار می شود مرد شماره دو تیم ملی خواهد بود. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، به این خاطر که علیرضا بیرانوند به خاطر کرونا اردوی تیم ملی را ترک کرده است. البته به جای این دروازه بان محمد رضا اخباری دروازه بان تراکتور به اردوی تیم ملی دعوت شده است اما به طور حتم اگر قرار به حضور دروازه بان دوم در ترکیب تیم ملی باشد، این پیام نیازمند خواهد بود که ماموریت حفاظت از دروازه تیم ملی را برعهده خواهد گرفت. 

ورود امیر عابدزاده به چارچوب دروازه تیم ملی در بازی با سوریه و عراق، پیام نیازمند را به ادامه مسیر امیدوار کرده است. اینکه در صورت تلاش و موفقیت در بازی های باشگاهی هر اتفاقی محتمل است. اینکه امیر عابدزاده به یکباره جاشین علیرضا بیرانوند شود که سال های سال است مرد شماره یک تیم ملی بود.

دروازه بان فصل گذشته سپاهان که راهی تیم پورتیموننزه پرتغال شده در پایان بازی با عراق یکی از خوشحال ترین بازیکنان تیم ملی بود؛ او اگر چه فرصت بازی پیدا نکرد اما حضور روی نیمکت تیمی که راهی جام جهانی خواهد شد افتخار کوچکی نیست.

7474

398 نظر