پافشاری ادامه‌دار مهاجم یوونتوس؛ موراتا همچنان امیدوار به حضور در نیوکمپ

پافشاری ادامه‌دار مهاجم یوونتوس؛ موراتا همچنان امیدوار به حضور در نیوکمپ

پایگاه خبری فوتبالی- علی‌رغم مخالفت‌های فراوان، بننظر می‌رسد که آلوارو موراتا همچنان امیدوار است راه انتقالش به بارسلونا هموار شود.

به گزارش فوتبالی، شرایط قراردادی که آلوارو موراتا در آن قرار دارد، کار را برای انتقال مهاجم ملی‌پوش اسپانیایی بسیار سخت کرده است. با این وجود، موراتا همچنان امیدوار است و تصور می‌کند تلاش‌های مدیربرنامه‌هایش می‌تواند دو باشگاه یوونتوس و اتلتیکو را راضی کند.

این پرونده، یک پیچیدگی ویژه دارد. وضیت فعلی بازیکن به‌گونه‌ایست، که در این انتقال سه باشگاه دخیل هستند که رضایت هر سه طرف لازم است.

موراتا تا سال 2023، تحت قرارداد با باشگاه مادریدی است. مهاجم اسپانیایی بیانکونری، سپتامبر 2020 به صورت قرضی به مدت 2 فصل و به ارزش 20 میلیون یورو، از اتلتیکومادرید به این باشگاه ایتالیایی آمد. این قرارداد شامل بندی برای خرید اختیاری 35 میلیون یورویی توسط یوونتوس می‌باشد.

تقریبا با قاطعیت می‌توان گفت، که بانوی پیر قصد فعال کردن بند خرید 35 میلیونی را ندارد، ولی سرمربی آن‌ها، مکس الگری، تمایلی نیز به خروج این مهاجم در ژانویه ندارد.

به نقل از اسکای اسپورت ایتالیا، اسپورت مدیاست و چند رسانه مرتبط دیگر؛ خوانما لوپر، مدیربرنامه‌های موراتا، درحال حاضر درگیر مذاکره با اتلتیکومادرید برای یافتن راهی جهت موافقت طرفین است.

اتلتیکو موافق این انتقال نیست، زیرا اگر آن‌ها قرار باشد بازیکن خود را به تیم رقیب بفروشند، باید اطمینان داشته باشند که از این انتقال 35 میلیون یورو دریافت خواهند کرد.

انتقال قرضی موراتا به بارسلونا، می‌توان گزینه ایده‌آلی برای یوونتوس باشد. زیرا در این صورت دستمزد آلوارو موراتا در ادامه فصل نیز، که 5 میلیون یورو خواهد بود، دیگر برعهده بیانکونری نیست.

9719

186 نظر