آرژانتین بدون مسی چه نتایجی به دست آورده است؟

آرژانتین بدون مسی چه نتایجی به دست آورده است؟

پایگاه خبری فوتبالی - تیم ملی آرژانتین از ساعت 3:45 بامداد جمعه به وقت ایران به مصاف تیم ملی شیلی خواهد رفت و باید دید که آرژانتینی ها در این بازی چه نتیجه ای به دست خواهند آورد چرا که لیونل مسی را در این بازی در اختیار نخواهند داشت.

به گزارش فوتبالی، لیونل مسی مدتی پیش به بیماری کرونا مبتلا شده بود و به همین دلیل مدتی را از میادین دور بود و همین قضیه موجب شد تا آمادگی او تحت تاثیر قرار بگیرد. پاریسن ژرمن از فدراسیون فوتبال آرژانتین درخواست کرد تا برای این فیفادی، لئو مسی به تیم ملی آرژانتین دعوت نشود و در پاریس بماند تا بتواند مراحل ریکاوری و آماده سازی خود را طی کند و آسیب نبیند. اکنون مسی در تمرینات پاریسن ژرمن حاضر شده و خبری از او در بازی مقابل شیلی نخواهد بود.

تیم ملی آرژانتین به طور کلی بدون مسی در مرحله مقدماتی جام جهانی 10 بازی انجام داده است که در این 10 بازی، 2 برد، 4 مساوی و 4 باخت داشته است. در حقیقت از وقتی که مسی به تیم ملی آرژانتین دعوت می شود، به طور کلی در ده بازی حضور نداشته است. یکی از مهم ترین بازی ها، جدال برزیل و آرژانتین در سال 2015 بود که مسی در آن حضور نداشت و بازی یک بر یک مساوی شد.

1470

413 نظر