توضیحات مدیر امور بین‌الملل پرسپولیس درباره پرداخت مطالبات اوساگونا

توضیحات مدیر امور بین‌الملل پرسپولیس درباره پرداخت مطالبات اوساگونا

پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه پرسپولیس در پرونده کریستین اوساگونا با دردسر جدیدی مواجه شد.

به گزارش فوتبالی، امیرعلی حسینی درباره آخرین وضعیت پرداخت طلب کریستین اوساگونا اظهار داشت: مطالبات اوساگونا از سوی باشگاه تامین اعتبار شده است و با توجه به اعلام بانک خارجی منتظر رفع مشکل حساب از سوی بازیکن و وکیل وی هستیم تا واریز صورت بگیرد. در این ارتباط روز گذشته، مدیریت باشگاه از طریق یکی از صرافی‌ها، اقدام مجدد برای پرداخت پول را انجام داد.

وی ادامه داد: این اقدام از طریق بانکی در خارج از کشور انجام شد اما این بانک گزارش داد؛ شماره حساب اعلامی که از سوی وکیل اوساگونا اعلام و توسط فیفا به ما ابلاغ شد، فعال نیست و امکان واریز به آن وجود ندارد.

مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: بدیهی است که باشگاه هم روال کاری و حقوقی را در پیش گرفت و این گزارش بانک، همراه مستندات بلافاصله هم برای اوساگونا از طریق وکیلش و هم برای فیفا ارسال شد. در نامه ارسالی هم درخواست کردیم با توجه به تامین منابع مالی منتظر بررسی شماره حساب اعلامی یا اعلام شماره حساب جدید هستیم و به محض انجام این امر، روند پرداخت را آغاز خواهیم کرد.

حسینی در گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: در حال حاضر منتظر پاسخ نامه ارسالی هستیم و با رفع مشکل شماره حساب، انتظار داریم پرداخت به سرعت انجام شود.

 پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس به دلیل بسته شدن طلب اوساگونا هفته گذشته بسته شد.

۴۱۵۴