منچسترسیتی در اندیشه انتقال آزاد دیبالا در تابستان

منچسترسیتی در اندیشه انتقال آزاد دیبالا در تابستان

پایگاه خبری فوتبالی- منچسترسیتی مانند بسیاری از باشگاه‌های اروپایی، تلاش خود را برای جذب پائولو دیبالا، که قراردادش تابستان پیش‌رو با یوونتوس به اتمام می‌رسد، آغاز می‌کند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، ماه‌های گذشته به‌نظر می‌رسید که مهاجم آرژانتینی و باشگاه یوونتوس برای تمدید قرارداد توافق خواهند کرد. اما ناگهان موضع باشگاه در ماه فوریه تغییر کرد و پیش‌بینی می‌شود در پایان فصل درب‌های خروجی بانوی پیر به روی مهاجم آرژانتینی گشوده خواهد شد.

بنابر گزارش‌های متعددی در ایتالیا، پیشنهاد یوونتوس برای تمدید قرارداد، کاهش چشمگیری خواهد داشت. پیش‌ازاین نیز توتو اسپورت گزارش داده بود، که 5 بازیکن یوونتوس که قراردادشان رو به اتمام است، ممکن است با پیشنهاد کاهش 15 درصدی قرارداد جهت ادامه همکاری مواجه شوند.

در این میان، باشگاه‌های لیورپول، تاتنهام، اینتر و منچسترسیتی، برای جذب این مهاجم آرژانتینی 28 ساله در پایان فصل، به صورت آزاد، رقابت خواهند کرد.

طبق آخرین گزارش رسانه گاتزتا، پپ گواردیولا نسبت به همکاری با پائولو دیبالا در منچسترسیتی، تمایل کامل دارد. منچسترسیتی احتمالا برای ورود به رقابت برای به‌خدمت‌گیری دیبالا، پیشنهاد دستمزد سالیانه 10 میلیون یورو را آماده می‌کند.

پائولو دیبالا سال 2015 از پالرمو به یوونتوس پیوست. پائولو در 276 بازی در پیراهن بیانکونری، 111 گل به‌ثمر رسانده است.

9719

297 نظر