خاطره جالب بازیکنی که در دیوار دفاعی مقابل کاشته رونالدو ایستاد

خاطره جالب بازیکنی که در دیوار دفاعی مقابل کاشته رونالدو ایستاد

پایگاه خبری فوتبالی - کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی حال حاضر منچستر یونایتد در امر گلزنی از روی ضربات ایستگاهی مدتی است که دچار افت شده است اما او در گذشته ای نه چندان دور در زدن ضربات ایستگاهی مهارت خاصی داشت و توانایی بالای او در این زمینه موجب گلزنی های زیادی برای تیمش می شد.

به گزارش فوتبالی، یکی از گل های به یاد ماندنی که رونالدو از روی ضربات ایستگاهی به ثمر رساند، مربوط به بازی مقابل گرمیو در فینال جام جهانی باشگاه ها در سال 2017 است. رونالدو در آن بازی تک گل رئال مادرید را به ثمر رساند و کهکشانی ها با همان گل قهرمان جام جهانی باشگاه ها شدند.

ادیلسون، بازیکن برزیلی گرمیو که در آن بازی حضور داشت، در خاطره ای جالب نقل کرد:" می‌خواستم ضربه آزاد بزنم، رونالدو به من نزدیک شد و گفت:"آن را خراب خواهی کرد" بی توجه بودم و ضربه‌ام را زدم و توپ به بیرون رفت. پس از آن رئال مادرید صاحب ضربه آزاد شد و رونالدو پشت توپ قرار گرفت. به او نزدیک شدم و گفتم:"خراب می‌کنی" و رونالدو جواب داد:"نگاه کن، گل می‌شود" و او گل زد. پس از آن به خود گفتم:" او یک جادوگر است، فقط او می‌توانست این کار را انجام دهد، توپ را از میان دیوار دفاعی عبور داد."

1470

379 نظر