مدافع آلمانی در پایان فصل مونیخ را ترک می‌کند/ علاقه بارسلونا و چلسی به جذب زوله

مدافع آلمانی در پایان فصل مونیخ را ترک می‌کند/ علاقه بارسلونا و چلسی به جذب زوله

پایگاه خبری فوتبالی - به نظر می رسد که کار مدافع ملی پوش باواریایی ها در جمع نفرات تیم نخست شهر مونیخ به پایان رسیده باشد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه های آلمانی و اسپانیایی، نیکلاس زوله، مدافع تنومند و ملی پوش بایرن مونیخ در حالی که تنها تا پایان رقابت های فصل جاری تحت قرارداد باواریایی ها می باشد، به پیشنهادات تمدید قرارداد باشگاه مونیخی جواب مثبتی نداده و فصل بعد راهی تیم دیگری خواهد شد.

رسانه های مختلفی در داخل آلمان تأیید کرده اند که زوله تصمیم قطعی خودش را برای خروج از بایرن مونیخ گرفته و آن را به اطلاع مدیران باشگاه نیز رسانده است. این ادعا در حالی مطرح می شود که هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ در هفته گذشته خبر از ارائه‌ی پیشنهاد تمدید قرارداد به نیکلاس زوله داده بود.

آخرین پیشنهاد باواریایی ها حقوق 10 میلیون در سال برای زوله بوده که گویا مورد موافقت این بازیکن آلمانی قرار نگرفته است. همین موضوع باعث شد که باشگاه بایرن مونیخ خروج نیکلاس زوله در پایان فصل جاری را تأیید کند. بر این اساس  این مدافع به عنوان بازیکن آزاد، این باشگاه آلمانی را ترک می کند.

گفته می شود که این بازیکن در آستانه‌ی امضای قرارداد با یک باشگاه قرار دارد اما مقصد او مشخص نشده است. از بارسلونا و چلسی به عنوان مشتریان این مدافع میانی نام برده می شود.

نیکلاس زوله بیست و شش سال سن دارد و در این فصل بیست و پنج بازی برای بایرن مونیخ انجام داده است.

9404

157 نظر