نظر مطلوب توماس توخل، دمبله را راهی لندن خواهد کرد؟

نظر مطلوب توماس توخل، دمبله را راهی لندن خواهد کرد؟

پایگاه خبری فوتبالی- نماینده عثمان دمبله برای مذاکره با چلسی در لندن حضور دارد و به‌نظر می‌رسد در صحبت با سرمربی چلسی، این مربی آلمانی عثمان دمبله را به‌شدت تحسین کرده است.

به گزارش فوتبالی، عثمان دمبله که برای تمدید قرارداد با بارسلونا به مشکل برخورده است، قصد ترک این باشگاه را دارد. حال، در رقابت برای جذب این وینگر فرانسوی، چلسی یکی از باشگاه‌های پیشتاز به حساب می‌آید.

با توجه به همکاری قبلی سرمربی باشگاه لندنی با عثمان دمبله در دورتموند و آن‌چه از تمجید فراوان این سرمربی آلمانی از دمبله‌ فرانسوی در جلسات با مدیربرنامه‌های این بازیکن، احتمالا وقوع این اتفاق قوت گرفته است.

به نقل از مارکا، توخل درباره بازیکن فرانسوی بارسلونا گفته است:

"بازیکن بسیار خوبی است و خوش‌اقبالی من بود که هنگام مربیگری در آلمان شانس همکاری با او در بروسیا دورتموند را داشتم. این همکاری می‌توانست طولانی‌تر باشد، اما من نیاز به جدایی داشتم و این تصمیم را گرفتم.

در حال حاضر ارتباط نزدیکی با هم نداریم. آخرین ملاقات‌های ما به زمانی برمی‌گردد که برای بازی‌های ملی به پاریس می‌آمد. پیام‌هایی میان ما رد و بدل می‌شد. مطلقا درباره چگونگی قرار گرفتن عثمان در این وضعیت نظری ندارم. از جزئیات بی‌خبرم و ترجیح می‌دهم صحبتی نشود."

قرارداد دمبله با کاتالان‌ها در این تابستان به اتمام می‌رسد و درصورت ادامه‌ی ناکامی مذاکرات، دمبله در پایان فصل می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد تیم جدید خود را انتخاب کند.

دوره حضور دمبله در بارسلونا، با مصدومیت‌های متعدد و طولانی به هدر رفت، اما انضباط و شخصیت حرفه‌ای او هیچگاه زیر سوال نرفته است.

با این حال، فرصت همکاری با سرمربی‌ای که تحت هدایت وی توانست خود را به عنوان یکی از آینده‌دارترین بازیکنان جهان در آن مقطع معرفی کند، می‌تواند نقطه عطفی برای ادامه‌ی فوتبال این وینگر فرانسوی حال‌حاظر بارسلونا باشد.

9719

135 نظر