سهرابی: در حال رایزنی با وکلای حمزاوی و فورچونه هستیم/ با دو بازیکن خارجی مذاکره کردیم

سهرابی:  در حال رایزنی با وکلای حمزاوی و فورچونه هستیم/ با دو بازیکن خارجی مذاکره کردیم

پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه تراکتور برای جذب بازیکنان سه تیم لیگ برتری با آنها نامه‌نگاری کرده است.

به گزارش فوتبالی، میر معصوم سهرابی در گفت و گو با سایت باشگاه تراکتور در خصوص آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: باتوجه به فرارسیدن تعطیلات نیم فصل و بر اساس تصمیم سرمربی، اعضای تیم پنج روز استراحت می‌کنند و دور جدید تمرینات از روز شنبه (9 بهمن) آغاز می‌شود. سولدو و سایر اعضای خارجی کادر فنی برای استراحت به کشورشان سفر کرده‌اند و جمعه به ایران باز می‌گردند.

وی با بیان اینکه باتوجه به احتمال آغاز بارندگی‌ها، تمهیدات لازم برای آماده نگه داشتن چمن‌های استادیوم اختصاصی باشگاه اندیشیده شده است، افزود: مکاتباتی در خصوص برگزاری اردوی خارج از کشور انجام شده اما باتوجه به ممنوعیتی که در این زمینه وجود دارد؛ طبق‌ برنامه‌ریزی انجام شده و با مدنظر قراردادن امکانات سخت افزاری باشگاه، با استقرار اعضای تیم در هتل، اردوی تیم در مجموعه ورزشی اختصاصی تراکتور برپا می‌شود.

مدیرعامل تراکتور در خصوص تقویت تیم، گفت: مکاتباتی با سپاهان، مس رفسنجان و پیکان در راستای جذب برخی بازیکنان از این تیم‌ها انجام شده اما باتوجه به اینکه هنوز توافق نهایی حاصل نشده، اسامی بازیکنان را اعلام نمی‌کنیم چرا که این کار غیرحرفه‌ای است.

سهرابی درباره برنامه باشگاه برای نقل‌و‌انتقالات نیم فصل، توضیح داد: بی‌تردید شرایط جذب بازیکن در نیم‌فصل با ابتدای فصل متفاوت است و باید با حساسیت بالایی این امر را پیگیری کنیم. در همین راستا اولویت ما تلاش برای حفظ شاکله اصلی و تقویت تیم در نقاط مختلف براساس نظر کادر فنی است. با دو بازیکن خارجی مذاکره شده و اقدامات لازم برای اخذ ویزای این افراد از سوی باشگاه انجام شده و منتظر فسخ قرارداد بازیکنان مدنظر با باشگاه‌هایشان هستیم که پس از آن، این دو بازیکن برای مذاکره نهایی وارد ایران خواهند شد. همچنین با اعلام سرمربی تیم، دو بازیکن که اسامی آنها قبلا اعلام شده، در لیست خروجی باشگاه قرار گرفته‌اند. 

وی در خصوص اقدامات باشگاه برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی تیم، بیان کرد: توافق لازم با «اروین» صورت گرفته و نامه تائیدیه نیز از طریق فیفا به فدراسیون فوتبال ارسال شده است. همچنین نمایندگان باشگاه در ترکیه با وکلای حمزاوی و فورچونه در حال رایزنی هستند تا با این بازیکنان نیز توافق لازم صورت بگیرد و پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور باز شود.

مدیرعامل تراکتور با اشاره به اینکه درصد مقرر قرارداد مربیان تیم فوتبال تراکتور هم پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: علاوه بر بازیکنانی که قبلاً اطلاع‌رسانی کرده بودیم، درصدد مقرر قرارداد نصف بازیکنان پرداخت شده و طی روزهای آتی درصد مقرر قرارداد تمامی بازیکنان و سایر اعضای تیم را پرداخت خواهیم کرد تا نگرانی هواداران از بابت امکان فسخ یکطرفه رفع شود.

۴۱۵۴