کاپیتان پرسپولیس تنها بازیکن غایب در محل تمرین/ سید جلال به سیم آخر زد

کاپیتان پرسپولیس تنها بازیکن غایب در محل تمرین/ سید جلال به سیم آخر زد

پایگاه خبری فوتبالی- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تنها بازیکنی بود که امروز در محل تمرین تیمش حاضر نشد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، بازیکنان تیم پرسپولیس امروز طبق برنامه در محل تمرین حاضر شدند اما آنها همان طور که پیش بینی شده بود حاضر به برگزاری تمرین نشدند.

در حالی که اعضای کادر فنی همگی در ورزشگاه حاضر شده و حتی بازیکنان هم برای تمرین آماده بودند و حتی برخی از آنها تنیس فوتبال هم انجام دادند اما به یکباره نظرشان عوض شد و به یحیی گل محمدی اعلام کردند به دلیل اینکه باشگاه زیر قولش زده و پولی به آنها نداده حاضر نیستند تمرین کنند.

نکته قابل تامل اینجا است که از بین بازیکنان تنها سید جلال حسینی کاپیتان سرخپوشان در تمرین حاضر نشد و گفته می شود حتی تماس او با برخی بازیکنان باعث شد تا بقیه هم تصمیم بگیرند امروز تمرین نکنند. حسینی پیش از این هم نسبت به شرایط باشگاه در میکسدزون ورزشگاه آزادی گلایه کرده بود.

باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل جاری فقط 20 درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده و در این مدت هیچ پاداشی هم به تیم تعلق نگرفته است. با توجه به بدقولی های جعفر سمیعی و مجید صدری دو مدیرعامل و سرپرست پیشین باشگاه بازیکنان دیگر نسبت به وعده های رضا درویش مدیرعامل فعلی اعتمادی ندارند.

مدیرعامل پرسپولیس به اعضای تیم اعلام کرده پیگیر پرداخت شدن مطالبات است اما اینکه این پول چه زمانی مهیا شود هنوز مشخص نیست و در باشگاه پرسپولیس هم کسی پاسخگوی شرح این شرایط نیست.

۴۱۵۴

415 نظر