آغاز عملیات نجات برای طارمی در ترکیه؟

آغاز عملیات نجات برای طارمی در ترکیه؟

پایگاه خبری فوتبالی- اینطور که به نظر می‌رسد عملیات ویژه فدراسیون فوتبال برای رساندن مهاجم تیم ملی به تهران هم مانع غیبت او در بازی فردا با عراق نخواهد شد.

به گزارش فوتبالی، یکی دو روزی می‌شود که مهاجم پورتو در ترکیه حضور دارد منتهی شرایط آب و هوای وحشتناک این کشور باعث شده تا این بازیکن نتواند خودش را به تهران برساند.

از دیروز اخباری درباره برنامه فدراسیون درباره ارسال پرواز اختصاصی برای این بازی مطرح شده بود که معلوم نیست حقیقت دارد یا نه.

خبرگزاری ایسنا از قول مسئول رسانه‌ای تیم ملی اعلام کرده که فدراسیون به دنبال ارسال یک پرواز اختصاصی به ترکیه و خارج کردن طارمی از این کشور است و قرار است این اتقاق امروز انجام شود.

روایت خبرگزاری فارس از ماجرای پرواز اختصاصی برای طارمی متفاوت است و طبق ادعای این خبرگزاری، فدراسیون نتوانسته مجوز سفر طارمی به تهران با پرواز اختصاصی را بگیرد چرا که این کار پروسه‌های اداری زیادی داشته است.

به نظر می‌رسد طارمی حتی در صورت اینکه امروز به تهران برسد، شانسی برای همراهی تیم ملی جلوی عراق نخواهد داشت چرا که بعید است اسکوچیچ این بازیکن را بدون حتی یک جلسه تمرین با تیم ملی، در بازی فردا شب به زمین بفرستد و مهدی باید خودش را برای بازی با امارات که هفته آینده برگزار خواهد شد، آماده کند.

1984

245 نظر