فدراسیون جهانی والیبال اعلام کرد: اسطوره والیبال ایران در ترکیه/ دیدار موسوی و معروف

فدراسیون جهانی والیبال اعلام کرد: اسطوره والیبال ایران در ترکیه/ دیدار موسوی و معروف

پایگاه خبری فوتبالی- فدراسیون جهانی والیبال خبر حضور معروف در تیم والیبال فنرباغچه ترکیه را تایید کرد.

به گزارش فوتبالی، سعید معروف، ملی‌پوش والیبال ایران که بعد از المپیک توکیو از تیم ملی خداحافظی کرد، قرار است در لیگ والیبال ترکیه توپ بزند. چندی پیش یک سایت ایتالیایی مدعی شد که قرار است معروف در لیگ والیبال ترکیه برای تیم والیبال فنرباغچه بازی کند.
این صحبت‌ها در حالی مطرح شد که رسانه رسمی فنرباغچه این خبر را تایید یا رد نکرد. فدراسیون جهانی والیبال در جدیدترین اخبار خود اعلام کرد که حضور معروف در ترکیه قطعی شده است. 

فدراسیون جهانی والیبال نوشت: اسطوره والیبال ایران به تیم والیبال فنرباغچه پیوست و قرار است سعید معروف با هم‌تیمی دیرینه خود یعنی سیدمحمد موسوی دیدار کند.

سعید معروف، ملی‌پوش والیبال ایران که بعد از المپیک توکیو از تیم ملی خداحافظی کرد، اکنون در آمریکا به سر می‌برد. معروف که سه فصل گذشته در چین حضور داشت، در اکتبر امسال ۳۷ ساله می‌شود. ملی‌پوش والیبال ایران در پایان المپیک توکیو از تیم ملی خداحافظی کرد و به آمریکا رفت و در آنجا با تیم‌های جوانان و دانشگاهی همکاری کرد.

 سیدمحمد موسوی دیگر ملی‌پوش والیبال ایران است که برای فنرباغچه بازی می‌کند و حضور سعید معروف در کنار موسوی می‌تواند به جذابیت‌های لیگ والیبال ترکیه بیافزاید.

6641

225 نظر