بارسلونا تائید کرد؛ منصرف شدن جانشین مسی از عمل جراحی

بارسلونا تائید کرد؛ منصرف شدن جانشین مسی از عمل جراحی

پایگاه خبری فوتبالی - باشگاه بارسلونا رسما اعلام کرد که آنسو فاتی ستاره جوان اسپانیایی، برای مصدومیت همسترینگش، زیر تیغ جراحان نخواهد رفت و یک برنامه ریکاوری را دنبال می‌کند. 

به گزارش فوتبالی، هفته گذشته دو تیم اتلتیک بیلبائو و بارسلونا از چهارچوب مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری به مصاف هم رفتند که در پایان، تیم باسکی موفق شد با حساب 3-2 شکست تلخی را به کاتالان‌ها تحمیل کند. در جریان این بازی آنسو فاتی از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و تیم پزشکی بلوگرانا به او هشدار دادند که باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. شماره 10 آبی اناری‌ها در ابتدا در تصمیم گیری‌اش تعلل کرد، اما حالا باشگاه بارسلونا اعلام کرد که او جراحی نخواهد کرد. 

"آنسو فاتی بازیکن تیم اول بارسلونا به خاطر آسیب دیدگی تاندون در همسترینگ چپش، یک برنامه ریکاوری محافظه‌کارانه را دنبال خواهد کرد. زمان بازگشت او بستگی به روند درمانش خواهد داشت."

به نقل از مارکا، میزان دوری فاتی از میادین، حدود دو ماه تخمین زده می‌شود. او در این باره در اکانت توئیترش نوشت: "متاسفانه من در بدترین بخش فوتبال هستم، اما هیچ وقت تسلیم نخواهم شد. بابت پیام‌ها و حمایت‌های محبت آمیزتان، تشکر می‌کنم. هیچ وقت تسلیم نشوید!"

فاتی فصل گذشته نیز از ناحیه به شدت مصدوم شد و از آن موقع نتوانسته به آمادگی جسمانی ایده‌آلش برسد.

4416

236 نظر