نیمار به دیدار مقابل رئال مادرید می‌رسد؟

نیمار به دیدار مقابل رئال مادرید می‌رسد؟

پایگاه خبری فوتبالی - مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی پاریسن ژرمن از نامعلوم بودن احتمال حضور نیمار در دیدار حساس مقابل رئال مادرید گفت. 

به گزارش فوتبالی، در روز 15 فوریه، پاریسن ژرمن از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه پارک دو پرنس میزبان رئال مادرید خواهد بود. نیمار ستاره برزیلی پی‌اس‌جی در بازی مقابل سن اتین در تاریخ 28 نوامبر، از ناحیه قوزک پا دچار آسیب دیدگی شدید شد و هنوز نتوانسته دوران نقاهتش را پشت سر بگذارد. 

به نقل از مارکا، در حالی که تنها 3 هفته به دیدار حساس پی‌اس‎جی و لوس بلانکوس باقی مانده، حضور نیمار در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. پوچتینو پس از پیروزی شیرین 4-0 مقابل رنس در این باره گفت: "نیمار؟ هنوز نمی‌دانیم که آیا او در روز بازی مقابل رئال مادرید، شرایط جسمانی مساعدی خواهد داشت یا خیر. هفته آینده نگاهی به روند ریکاوری‌اش می‌اندازیم. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، او می‌تواند بازی کند. ما هم امیدواریم، اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست." 

گزارشات اخیر حاکی از آن است که ستاره سابق بارسلونا می‎تواند در دیدار روز شش فوریه برابر لیل حضور داشته باشد، اما باید دید که آیا پوچتینو راجع به او ریسک خواهد کرد یا خیر. 

4416

365 نظر