تمجید مدیر موناکو از دروازه‌بان مونیخی خود: لایق دعوت به تیم ملی است

تمجید مدیر موناکو از دروازه‌بان مونیخی خود: لایق دعوت به تیم ملی است

پایگاه خبری فوتبالی - دروازه‌ بان قرضی باواریایی ها ستایش و تمجید مدیر ورزشی باشگاه فرانسوی موناکو را برانگیخته است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه های فرانسوی و آلمانی، الکساندر نوبل، دروازه بان بایرن مونیخ از ابتدای فصل جاری به مدت دو سال و به صورت قرضی راهی تيم موناکوی فرانسه شده است. الکساندر نوبل که در ابتدا در پیدا کردن شرایط مساعدش در لیگ و این تیم فرانسوی به مشکل خورده بود، اکنون توانسته نظرات مثبت سران موناکو را به خود جلب کند. چنان که مدیر ورزشی موناکو در ارتباط با این دروازه بان چنین می گوید: "اخیرأ ما بهترین فرم نوبل را شاهد بوده ایم. همان نوبلی که در شالکه 04 می شناختیم. در آن زمان باشگاه های زیادی وجود داشتند که او را زیر نظر داشتند. ما بسیار خوشحالیم که بازیکنی با توانایی های او را در خدمت تیم خود داریم. به خصوص در چند ماه اخیر، الکساندر نوبل پتانسیل هایش را به خوبی نشان داده است. او اخیراً بازی های فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشته است. او یک دروازه بان بسیار مسلط است."

به عقیده پل میشن، مدیر ورزشی موناکو، نوبل کاملاً شرایط حضور در تیم ملی آلمان را نیز داراست. میشن در این زمینه نیز چنین می گوید: "من هانس دیتر فلیک را به خوبی می شناسم. مطمئنم او نوبل را زیر نظر دارد. با حفظ و تداوم این عملکرد، اگر نوبل در ماه های آتی به تیم ملی دعوت شود، تعجب نمی کنم."

با این تفاسیر، داستان الکساندر نوبل ممکن است خیلی زود در بایرن مونیخ به پایان برسد. طبق گزارشات منتشر شده، بایرن مونیخ و مانوئل نویر در آستانه‌ی تمدید قرارداد فی مابین قرار دارند و در صورت بروز این اتفاق، الکساندر نوبل قطعا به فکر جدایی از باواریایی ها خواهد بود.

9404

232 نظر