آنچلوتی تکلیف آینده هازارد را مشخص کرد

آنچلوتی تکلیف آینده هازارد را مشخص کرد

پایگاه خبری فوتبالی - کارلو آنچلوتی سرمربی پرافتخار رئال مادرید تاکید کرد ادن هازارد فصل آینده نیز در سانتیاگو برنابئو بازی خواهد کرد. 

به گزارش فوتبالی، در تابستان 2019 ادن هازارد با مبلغ 100 میلیون یورو از چلسی جدا شد و به رئال مادرید پیوست و اصلا روزگار خوشی را در پایتخت اسپانیا سپری نمی‌کند. او در طول چند فصل حضورش در لوس بلانکوس، شصت و پنج بازی را به خاطر مصدومیت‌های گوناگون مثل کمر، پشت، کشاله ران و ... از دست داده است و بسیاری از رسانه‌های مادرید، از جدایی او در تابستان خبر می‌دادند. 

به نقل از آ اس، هازارد در سال 2022 کمی عملکردش بهبود یافته و یکی از مهره‌های تاثیرگذار رئال مادرید در دیدار پنج شنبه هفته گذشته مقابل الچه در کوپا دل ری بود. هازارد در دقیقه 115 گل دوم را به ثمر رساند تا کامبک رئال ده نفره تکمیل شود. حالا آنچلوتی تاکید کرد که ستاره بلژیکی سابق چلسی در برنامه‌های برای فصل آینده قرار دارد و نمی‌خواهد او را به فروش برساند. 

"می‌توانم با قاطعیت بگویم که هازارد در نقشه‌های ما برای فصل بعد قرار دارد." 

واضح است که تابستان شلوغی در انتظار کارلتو خواهد بود. آن‎‌ها می‌خواهند ستارگان بزرگی همچون کیلیان امباپه و ارلینگ هالند را جذب کنند. مارکا مدعی است فلورنتینو پرز آماده ارائه پکیج 292 میلیون پوندی برای هالند است که شامل بند فسخ قراردادش، دستمزدش در بلند مدت و همچنین حق سرویس مدیربرنامه‌اش، مینو رایولا می‌شود. 

4416

155 نظر