تک رقمی شدن فاصله لیورپول با منچسترسیتی در شب توقف توپچی‌ها

تک رقمی شدن فاصله لیورپول با منچسترسیتی در شب توقف توپچی‌ها

پایگاه خبری فوتبالی - لیورپول با کسب پیروزی حساس مقابل کریستال پالاس، فاصله‌اش را منچسترسیتی صدرنشین به 9 امتیاز کاهش داد و آرسنال در یک بازی خانگی مقابل برنلی با تساوی بدون گل متوقف شد. 

به گزارش فوتبالی، عصر روز شنبه از ساعت 17:30 به وقت تهران، 3 دیدار به صورت همزمان از هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس برگزار شد. 

در حساس‌ترین دیدار، لیورپول مهمان کریستال پالاس بود. کلوپ که هنوز محمد صلاح، نبی کیتا و سادیو مانه را به خاطر جام ملت‌های آفریقا در اختیار نداشت، باید برای حفظ کردن امیدهایش به قهرمانی در این بازی به پیروزی می‌رسید. قرمزها خیلی سریع توسط ویرجیل فن دایک در دقیقه 8 به گل رسیدند و الکس اوکسلید چمبرلین در دقیقه 32 اختلاف را دو برابر کرد تا در نیمه اول با پیروزی 2-0 به رختکن بروند. در نیمه دوم پالاس یکی از گل‌های خورده را جبران کرد، اما فابینیو در دقیقه 89 تیر خلاص را زد تا در نهایت لیورپول با نتیجه 1-3 پیروز میدان شود. 

در دیگر دیدار حساس، آرسنال در ورزشگاه امارات میزبان برنلی قعر جدولی بود و در حالی که بیش از 75% مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت، اما هیچ گاه نتوانست از سد دفاعی محکم برنلی عبور کند و با تساوی 0-0 متوقف شد و در آخرین دیدار دو تیم لسترسیتی و برایتون به نتیجه 1-1 دست یافتند. 

4416

44 نظر