زارعی: کادر فنی پرسپولیس شناخت خوبی از فولاد داشت/ فعلاً نمی‌توانیم از درویش انتقاد کنیم

زارعی: کادر فنی پرسپولیس شناخت خوبی از فولاد داشت/ فعلاً نمی‌توانیم از درویش انتقاد کنیم

پایگاه خبری فوتبالی- بازیکن پیشین پرسپولیس تأکید کرد سرخپوشان با توجه به شناخت کادر فنی از فولاد خوزستان توانستند این تیم را شکست دهند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، مسعود زارعی درباره برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: فولاد با توجه به تعویض مربی و بازگشت دوباره جواد نکونام، فوتبال خوبی را بازی می‌کند، به خصوص اینکه بازیکنانش زیر نظر نکونام چند سالی است کنار هم بازی کرده‌اند. فولادی‌ها بازی درگیرانه و فیزیکی را به نمایش گذاشتند، ولی پرسپولیس با توجه به بازی خوبی که برابر ذوب‌آهن اصفهان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی انجام داد، روحیه خوبی داشت. اعضای کادر فنی پرسپولیس شناخت خوبی از فولاد داشتند و می‌دانستند از دیدار با فولاد چه چیزی می‌خواهند.
وی در ادامه افزود: با احترام برای فولاد، آنها نتوانستند خیلی موقعیت گل روی دروازه پرسپولیس ایجاد کنند و روند بازی در اختیار شاگردان گل‌محمدی بود. بازیکنان پرسپولیس با حفظ توپ و بردن آن به کناره‌ها راحت به دروازه نزدیک می‌شدند. با موقعیت گل‌هایی که در نیمه اول و دوم ایجاد شد، پرسپولیس مستحق گرفتن سه امتیاز بود. این تیم امسال یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد رضا درویش به‌عنوان مدیرعامل این باشگاه هم گفت: درویش به تازگی آمده است و هیئت مدیره و هواداران باید به او زمان بدهند تا کارهایی را که می‌خواهد انجام دهد، پیاده کند. در حال حاضر نمی‌توانیم از درویش انتقاد کنیم، چون به تازگی مدیرعامل پرسپولیس شده است. پیشکسوتان باید از ایشان حمایت کنند تا بتواند نقشه و پروژه‌هایی را که در سَر دارد، عملی کند. پرسپولیس در این چند ساله مشکلات مدیریتی داشته است و هر مدیرعاملی آمده، زمان زیادی نگذشته که عوض شده است. امیدوارم مدیرعامل جدید دو سه سال در پرسپولیس باشد تا برنامه‌هایش را پیاده کند.

زارعی راجع به تقویت پرسپولیس برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر تصریح کرد: فعلاً که پنجره نقل‌وانتقالات بسته است، اما کادر فنی بهتر می‌داند کجای کار مشکل دارند. گرفتن بازیکن مستلزم این است که باشگاه منابع مالی کافی داشته باشد تا بتواند بازیکن بگیرد. نقش مدیرعامل در نیم‌فصل خیلی مهم است و می‌تواند با تزریق پول به بازیکنان و دادن طلب‌شان روحیه تیم را بالا ببرد.

6641

37 نظر