بازگشت مسی به ترکیب پی‌اس‌جی پس از 3 هفته دوری

بازگشت مسی به ترکیب پی‌اس‌جی پس از 3 هفته دوری

پایگاه خبری فوتبالی - مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی پاریسن ژرمن اعلام کرد که لیونل مسی در دیدار بعدی مقابل رنس حاضر خواهد بود.

به گزارش فوتبالی، پیش از آغاز سال 2022، مسی برای تعطیلات سال نو به محل تولدش در آرژانتین رفته بود و در همان جا تست کرونای برنده هفت توپ طلا مثبت اعلام شد. پس از آن مسی بیش از 3 هفته را به خاطر ریکاوری از این ویروس، دور از میادین بود و نتوانست پاریسی‌ها را در دیدار مقابل ونس در جام حذفی و همچنین بازی برابر لیون و برست در لیگ فرانسه همراهی کند. 

حالا مائوریسیو پوچتینو با یک خبر خوب، دل هواداران پی‌اس‌جی را شاد کرد. او در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: "مسی در هفته اخیر با ما تمرین کرده و ما از روند رو به رشدش به شدت رضایت داریم. این خبر خوبی است و همچنین باید بگویم که او در لیست تیم حضور خواهد داشت. ما از داشتن چنین بازیکنی بسیار خرسندیم. مسی قطعا سطح تیم را بالاتر می‌برد. باید به خاطر داشته باشیم که او برنده هفت توپ طلاست و باید ببینیم که در چه زمینه‌هایی می‌تواند به تیم مکم کند."

"نیمار انگیزه بالایی دارد. البته آدم بسیار احساسی است. من روز گذشته با او حرف زدم و باید بگویم که روند ریکاوری او نیز خوب بوده است."

4416

134 نظر