اقدام درویش برای بستن پرونده اوساگونا

اقدام درویش برای بستن پرونده اوساگونا

پایگاه خبری فوتبالی- اوساگونا، مهاجم سابق پرسپولیس هنوز پرونده بازی با این باشگاه دارد و مطالبات خود را دریافت نکرده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، با توجه به مشکلات احتمالی این پرونده، اهمیت توافق با این بازیکن و بسته شدن حکم فیفایی این بازیکن نیجریه‌ای، رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس، در تلاش است پرونده وی را با ارسال مبلغی مختومه کند اما مشکلاتی پیش پای او قرار دارد. 

درویش اصل پول کریستین اوساگوآنا را فراهم و به صرافی اعلام کرده تا پایان ساعت کاری امروز این پول به حساب وی در قطر بنشیند اما باتوجه به مسائل تحریم و انتقال پول این فرایند ساده نیست و ممکن است روند طولانی‌تری را طی کند. اتفاقی که در دیگر پرونده‌های شکایت از این باشگاه‌ هم رخ داد و پس از فراهم شدن منابع مالی چالش بزرگی برای انتقال پول متوجه مدیران پرسپولیس بود‌.

رضا درویش به جز این پرونده چالش‌های مالی جدی مثل پرداخت بدهی‌های داخلی، موضوع باشگاه پدیده، ماجرای نامه باشگاه کورتریک بلژیک برای محمدنادری، پرونده استوکس و به جریان افتادن پرونده مالی رادوشویچ را در پیش دارد. چالش‌هایی که حل آنها احتیاج به منابع مالی کافی خواهد داشت.

6641