زمان بازگشت سلمانی به ترکیب سپاهان

زمان بازگشت سلمانی به ترکیب سپاهان

پایگاه خبری فوتبالی- یاسین سلمانی در مصاف هفته سیزدهم مقابل پیکان با مصدومیت همسترینگ مواجه شد و هنوز نتوانسته به میادین بازگردد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، هافبک جوان سپاهان که در فصل گذشته رفته رفته خود را به ترکیب اصلی رسانده بود و پدیده مسابقات لقب گرفت، در لیگ بیست و یکم با وجود درخشش در بازی‌های مقدماتی المپیک 2024 به دلیل اضافه شدن مسعود ریگی به ترکیب اصلی، کارش را از روی نیمکت آغاز کرد، اما باز هم این بازیکن پس از چند هفته توانست خودش را به ترکیب اصلی برساند و در مصاف با نفت آبادان به شکل زیبایی زننده تک گل سه امتیازی بازی شد.

این بازیکن در مصاف با استقلال نیز در ترکیب ثابت حضور داشت و همینطور دیدار برابر پیکان؛ در همین دیدار اما زمانی که سپاهانی ها به شدت برای جبران نتیجه تلاش می‌کردند، در یک فرار سریع دچار کشیدگی از ناحیه همسترینگ شد و در هفته های بسیار حساسی که می توانست کمک حال محرم نویدکیا باشد از ترکیب اصلی دور ماند و به همین دلیل در اردوی پیش روی تیم ملی نیز حاضر نخواهد بود.

یاسین اما حالا رفته رفته آماده بازگشت به میادین می‌شود و پس از دیدار طلایی پوشان اصفهانی مقابل مس رفسنجان، آماده بازگشت به میادین خواهد شد و می‌تواند دوباره پس از تعطیلات در ترکیب سپاهان به میدان برود.

6641