واکنش جالب آرنولد به گلزنی ژوتا روی پاس گل‌های او در بازی با آرسنال

واکنش جالب آرنولد به گلزنی ژوتا روی پاس گل‌های او در بازی با آرسنال

پایگاه خبری فوتبالی - مدافع کناری ليورپولی ها بعد از پیروزی شب گذشته تیمش مقابل توپچی های لندن با خبرنگاران صحبت کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه های انگلیسی و اسکای اسپورتس، ترنت الکساندر آرنولد، مدافع کناری لیورپول بعد از کسب پیروزی دیشب مقابل آرسنال، درباره‌ی راهیابی به فینال کارابائوکاپ انگلیس و حضور در دیدار نهایی در استادیوم ومبلی لندن به رسانه ها گفت: "بدیهی است که رسیدن به آن جا برای ما بسیار خوب خواهد بود. این همان چیزی است که ما انتظارش را داریم. ما عملکرد بسیار خوب و مناسبی داشتیم؛ ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه داشتیم. ما برابر آرسنال بسیار خوب عمل کردیم و این پیروزی و راهیابی به فینال این تورنمنت، چیزی است که شایسته‌ی آن بودیم."

مدافع انگلیسی قرمزهای آنفیلد در ادامه‌ی صحبت هایش گفت: "خیلی خوب است. این بازی، همان مسابقه و عملکردی بود که ما می خواهیم به نمایش بگذاریم. زمانی که جام قهرمانی لیگ را در استادیومی خالی از تماشاگر بالا بردیم، این حس کاملاً رضایت بخش نبود؛ پس برای ما خوب خواهد بود که در یک مسابقه‌ی فینال حضور داشته باشیم و این فرصت را داشته باشیم که چنین فینالی را مقابل یک تیم تاپ انجام بدهیم."

ترنت الکساندر آرنولد ضمن تمجید از دیوگو ژوتا درباره‌ی گل های او در این بازی هم گفت: "گل های دیوگو فوق العاده بودند. او یک بازیکن در کلاس جهانی است."

مدافع ملی پوش لیورپول درباره پاس گل هایش در این مسابقه هم چنین می گوید: "آمار خوبی در این زمینه دارم و این همان چیزی است که از خودم انتظار دارم."

9404

139 نظر