جزییات پیشنهاد چلسی برای هافبک بارسلونا

جزییات پیشنهاد چلسی برای هافبک بارسلونا

پایگاه خبری فوتبالی - نشریه دیلی میل روز شنبه گزارش داده است که چلسی اولین پیشنهاد خود را به مبلغ 40 میلیون یورو برای خرید فرنکی دی یونگ هافبک هلندی به دست بارسلونا رسانده است که البته این مبلغ از مبلغ مورد نظر بارسا خیلی کمتر است.

به گزارش فوتبالی، دی یونگ در حال حاضر در سایت ترانسفرمارکت 70 میلیون یورو قیمت دارد که بارسلونا برای خرید وی از آژاکس 75 میلیون یورو نقد به علاوه پاداش بر اساس عملکرد خواسته و به همین خاطر کاتالان ها برای فروش بازیکن هلندی مبالغ بسیار بیشتری می خواهند.

به نظر می رسد که فرنکی دی یونگ در سومین فصل حضورش در بارسلونا بیش از همیشه به جدایی نزدیک شده است و حالا پیشنهاد چلسی نشان می دهد که کاتالان ها درها را به روی رفتنش باز کرده اند اما انتظار پیشنهاد مالی بهتری را دارند.

بعید است که بارسلونا با توجه به کمبود بازیکن در زمستان اجازه جدایی دی یونگ آن هم با مبلغ 40 میلیون یورو را بدهد اما علاقه لاپورتا به خرید هالند و ظهور هافبک های آکادمی نظیر نیکو و گاوی شاید شرایط را برای هافبک هلندی عوض کند و این بازیکن به شکل غیرمنتظره ای جدا شود اما این اتفاق احتمالا در تابستان بعدی رخ می دهد و نه در زمستان. ژاوی در پایان فصل نظر نهایی خود را در مورد ماندن یا فروش دی یونگ اعلام خواهد کرد.

4125

152 نظر