خبر خوب سخنگوی دولت؛ حضور تماشاگران در بازیهای تیم ملی

خبر خوب سخنگوی دولت؛ حضور تماشاگران در بازیهای تیم ملی

پایگاه خبری فوتبالی- سخنگوی دولت خبر بسیار خوبی برای دراگان اسکوچیچ و شاگردانش دارد. اینکه آنها می‌توانند در بازی مقابل عراق و امارات، حضور تماشاگران را کنارشان حس کنند.

به گزارش فوتبالی، شرایط کرونایی باعث شده بود تا تیم ملی در دو سال گذشته، در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی میزبان حریفانش باشد. آخرین باری که بازی تیم ملی در این ورزشگاه با حضور تماشاگر برگزار شد، به دیدار مقابل کامبوج برمی‌گردد که شاگردان مارک ویلموتس توانستند 14 گل به حریفشان بزنند.

حالا و در شرایطی که مشخص نبود تیم ملی در دو بازی مقابل عراق و امارات می‌تواند از یار دوازدهم استفاده کند، توئیت سخنگوی دولت نشان می‌دهد که شاگردان اسکوچیچ می‌توانند سریعترین صعود به جام جهانی را با حضور تماشاگران جشن بگیرند.

علی بهادری جهرمی توئیت زده است: ستاد ملی مقابله باکرونا به ریاست رئیس جمهور،بادرخواست وزارت ورزش مبنی برحضور تماشاگر دربازی‌های تیم ملی فوتبال ایران برای مسابقات انتخابی جام‌جهانی موافقت کرد.سقف ورود تماشگر محدود،رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ضروری و وزارت ورزش مسئول نظارت بر رعایت دستورالعمل‌ها است.

تیم ملی برای صعود به جام جهانی فقط نیاز به 3 امتیاز دارد و با حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی، انگیزه بیشتری برای قطعی کردن صعودش در بازی با عراق خواهد داشت.


1984

215 نظر