گزارش‌روز؛ شرایط فعلی 10 بازیکن آینده‌داری که مسی در سال 2015 معرفی کرد

گزارش‌روز؛ شرایط فعلی 10 بازیکن آینده‌داری که مسی در سال 2015 معرفی کرد

پایگاه خبری فوتبالی - لیونل مسی در سال 2015 به درخواست آدیداس اسامی 10 بازیکن آینده دار را اعلام کرد.

به گزارش فوتبالی، حالا بررسی می کنیم تا ببینیم چند سال بعد، آن 10 بازیکن آینده داری که لیونل مسی در سال 2015 معرفی کرده بود، کجا بازی می کنند و پیش‌ بینی مسی چقدر دقیق بود:

آکورسیو بنتیونا - 25 ساله

در سال 2015 او برای پالرمو بازی می کرد و به عنوان یک فوتبالیست آینده دار می درخشید؛ اما در نهایت او هفت بازی برای این تیم انجام داد و سپس انتقال قرضی او آغاز شد. او در حد انتظارات کار نکرد و اکنون در سری C ایتالیا برای اس اس یووه استابیا بازی می کند.

جرمی بوگا - 25 ساله

بازیکن چلسی بود و تیترهای زیادی را به خودش اختصاص داد که اکنون خنده دار به نظر می رسند. او لندن را ترک کرد. در ساسولو اما خوب کار کرد و گفته می شود به آتالانتا خواهد رفت. احتمالا زیر نظر گاسپرینی، او تبدیل به یک ستاره خواهد شد.

مکسول کورنت - 25 ساله

پس از این پیش بینی او تبدیل به بازیکنی کلیدی برای لیون شد و شش سال را در آن جا سپری کرد و اگر چه برای تیم جوانان فرانسه بازی کرده بود اما در نهایت به تیم ملی ساحل عاج دعوت شد. او در تابستان گذشته با قراردادی به ارزش پانزده میلیون یورو راهی برنلی شد.

روبرت کندی - 25 ساله

او در سال 2015 بازیکن چلسی بود و حتی در تعدادی از بازی ها نیز برای آبی ها به میدان رفت و در فصل 2016/2017 قهرمان جزیره شد اما او بیشتر این زمان را به صورت قرضی در تیم های دیگر گذرانده و اکنون در تیم فلامینگوی برزیل بازی می کند.

رونی لوپز - 26 ساله

این هافبک پرتغالی هم مثل کندی جای ثابتی پیدا نکرد و باشگاه هایش را بارها تغییر داد و اکنون برای المپیاکوس بازی می کند. او در سال 2018 به تیم ملی پرتغال برای جام جهانی روسیه دعوت شد اما بازی نکرد.

آلکسی میرانچاک - 26 ساله

در مورد او همه چیز مشخص است. او در سال 2020 به آتالانتا رفت و حالا برای انتقال به جنوا آماده می شود.

کایری شلتون - 28 ساله

این مهاجم پس از عملکرد درخشان در لیگ آمریکا برای نیویورک سیتی به اروپا رفت که البته شکست خورد و به آمریکا بازگشت. او در بیست و هشت سالگی بعید است به سطح درخشانی برسد و بنابراین پیش بینی مسی در مورد او حداقل به طور واضحی غلط بود.

جیمز ویلسون - 26 ساله

هواداران منچستر یونایتد او را برای دبل در اولین بازیش در سال 2016 به خاطر دارند. ویلسون اما نتوانست در سطح بالایی کار کند و اکنون در لیگ ولز بازی می کند.

تیمو ورنر - 25 ساله

درخشان ترین ستاره‌ی لیست مسی. او بازیکنی کلیدی برای چلسی است و به آبی ها برای قهرمانی در چمپیونزلیگ کمک کرد.

جاسی زاردس - 30 ساله

او یک ستاره‌ی محلی است و در خارج از آمریکا چندان شناخته شده نیست. البته به معنای شکست نیست اما مشخص است که مسی انتظار بیشتری از او داشت.

9404

549 نظر