توافق سران میلان و سمپدوریا برای انتقال قرضی یک بازیکن دیگر

توافق سران میلان و سمپدوریا برای انتقال قرضی یک بازیکن دیگر

پایگاه خبری فوتبالی - مدیریت باشگاه میلان ایتالیا در چند روز گذشته خبر انتقال دائمی آندره آ کونتی، بازیکنی که قراردادش در پایان فصل با روسونری به اتمام می رسید را به باشگاه سمپدوریا تأیید کرده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه‌ی ایتالیایی کالچو مرکاتو، با این حال به نظر می رسد این پایان همکاری دو باشگاه در بازار نقل و انتقالات فصل زمستان در ژانویه‌ی جاری نخواهد بود. دانیله لونگو، خبرنگار رسانه‌ی کالچو مرکاتو چنین عنوان می کند که میلان علاوه بر آندره آ کونتی، بر سر انتقال قرضی متئو گابیا به این باشگاه نیز به توافق رسیده است.

با وجود فیکایو توموری، آلسیو رومانیولی و جذب یک مدافع میانی احتمالی برای جایگزینی سیمون کیائر، مدافع دانمارکی مصدوم به نظر نمی رسد که فرصت چندانی برای این مدافع جوان وجود داشته باشد و بنابراین انتقال قرضی او به سمپدوریا راه حلی است که طرفین را راضی خواهد کرد.

همچنین جیانلوکا دی مارتزیو، خبرنگار سرشناس حوزه‌ی نقل و انتقالات فوتبال اروپا نیز در گزارش اخیر خود مدعی شده بود که باشگاه میلان در صورت نهایی کردن خرید یک مدافع جدید، اجازه‌ی خروج قرضی متئو گابیا را صادر خواهد کرد.

9404

72 نظر