گزارش روز؛ چالش‌های مدیران جدید پرسپولیس

گزارش روز؛ چالش‌های مدیران جدید پرسپولیس

پایگاه خبری فوتبالی- مهمترین چالش‌های مدیرعامل و اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس چیست؟

به گزارش فوتبالی، وزارت ورزش و جوانان در کمتر از 24 ساعت پس از استعفای مجید صدری از حضور در سرپرستی باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت بالاخره پس از 4 ماه بلاتکلیفی وضعیت هیات مدیره و مدیرعامل این باشگاه را مشخص کند.

آنچه مشخص است مدیرعامل جدید پرسپولیس چالش‌های زیادی را پیش رو دارد که باید در مدت زمانی کمتر از یک ماه آن‌ها را مدیریت و سر و سامان داده تا این باشگاه در ادامه با مشکلات و چالش‌های جدی‌تری مواجه نشود.

یکی از مشکلاتی که سریعا باید توسط رضا درویش برطرف شود انتخاب چارت مدیریتی جدید باشگاه پرسپولیس است. بخشی از پست‌های موجود در باشگاه از زمان استعفای رسول‌پناه و پس از آمدن سمیعی هم همین طور خالی مانده است . 

در حال حاضر و پس از استعفای یعقوبی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در زمان صدری باید درویش هر چه سریعتر جانشین او را انتخاب کند تا بتواند امور حقوقی این باشگاه را مدیریت کند.

 یکی دیگر از پست‌ها معاونت اجرایی است که پس از استعفای ابراهیم شکوری، خالی مانده و صدری هم در دوران سرپرستی‌اش نتوانست گزینه مناسبی برای این پست پیدا کند.

پست های قائم مقام، معاون اقتصادی و روابط عمومی هم به احتمال زیاد با تغییر و تحول جدی روبه رو خواهد بود.

درویش چند چالش جدی در بخش حقوقی پیش رو دارد که مهمترین آنها توافق با رادوشوویچ دروازه‌بان کروات این باشگاه است که به کشور کرواسی رفته و باید هر چه زودتر طی جلسه با این بازیکن و مدیربرنامه‌هایش سعی کند رضایت او را جلب کرده تا مانع تشکیل پرونده‌ای جدید علیه قرمزها در فیفا شود.

به جز این مورد، رسیدگی به شکایت آنتونی استوکس از پرسپولیس، پرونده شکایت باشگاه کورتریک بلژیک به خاطر محمد نادری، پیگیری مطالبات اوساگونا و موارد دیگر جزو مسائلی است که درویش و تیم حقوقی باشگاه باید به آن رسیدگی کند.

یکی دیگر از چالش‌های مدیرعامل جدید پرسپولیس، توافق با باشگاه شهرخودرو (پدیده) است که در زمان حضور صدری علیرغم پیگیری‌هایی که انجام شد هیچ وقت توافقی بین دو باشگاه صورت نگرفت این اواخر حتی صدری اعلام کرد تنها حاضر به پرداخت اصل پول رضایتنامه یحیی گل‌محمدی به باشگاه مشهدی خواهد بود و از دادن جریمه‌ای که به این مبلغ خورده، خودداری می کند.

مورد بعدی که درویش باید به آن رسیدگی کند، برآورده کردن خواسته‌های یحیی گل‌محمدی است. جدا از نقل و انتقالات زمستانی که اهمیت بسیار زیادی برای مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر دارد، پیدا کردن حداقل 2 زمین دیگر برای پرسپولیس و همچنین پرداخت بخشی دیگری از قرارداد شاگردان یحیی، یکی از اولویت‌های تیم مدیریتی جدید پرسپولیس خواهد بود.

7655