لک در بین مدافعان محاصره شد! (عکس)

لک در بین مدافعان محاصره شد! (عکس)

پایگاه خبری فوتبالی- دروازه‌بان پرسپولیس امروز تمرین ویژه‌ای همراه با عناصر دفاعی قرمزها داشت.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، اگرچه دربی ۹۷ اتفاق چشمگیری از لحاظ فنی نداشت و تک‌امتیاز آن هم دردی از سرخابی‌ها دوا نکرد، اما روز خوبی برای حامد لک محسوب می‌شد. لک در چهارمین دربی دوران فوتبالی‌اش موفق به ثبت سومین کلین شیت‌اش شد و همچنین برای سومین مسابقه متوالی در لیگ 21 دروازه خود را بسته نگه داشت. 

لک در بازگشت به دروازه پرسپولیس و نمایش خوبی که با ثبت دو کلین‌شیت پیاپی برابر صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان داشت، این روند را برابر استقلال هم داشت.

لک که پس از پیوستن به پرسپولیس و بازگشت به ترکیب این تیم نمایش فنی خود را هم تقویت کرده، در بازی با نفت مسجد سلیمان پاس دقیقی برای وحید امیری ارسال کرد که با جاماندن چند بازیکن حریف، پایه‌گذار گل پیروزی‌بخش سرخ‌ها شد.

لک بخش مهمی از تمرین امروزش را همراه مدافعان پرسپولیس سپری کرد و در حلقه متشکل از کامیابی نیا، علی نعمتی، فرجی و سیدجلال حسینی به کار با توپ و بازی با پا تحت فشار پرداخت که ملاک این بخش تمرینی دادن پاس‌های سالم و دقیق بود و. حامد امیدوار است آخر هفته با کلین شیت مقابل هوادار خود را به جمع دروازه‌بان‌های برتر لیگ اضافه کند.


6641

153 نظر