صدور حکم تخریب هتل مسی در بارسلون/ علت تخریب چیست؟

صدور حکم تخریب هتل مسی در بارسلون/ علت تخریب چیست؟

پایگاه خبری فوتبالی - طبق گزارشات منابع اسپانیایی، قرار است هتل تحت مالکیت فوق ستاره آرژانتینی سابق آبی اناری ها به زودی تخریب شود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه El Confidencial، قرار است هتل چهار ستاره لیونل مسی، فوق ستاره‌ی آرژانتینی پاریسن ژرمن و کاپیتان سابق بارسلونا به نام MiM Sitges که در شهر بندری بارسلون قرار دارد، در روزهای آینده تخریب شود.

این هتل هفتاد و هفت اتاق دارد و ارزش آن چیزی بالغ بر سی میلیون یورو برآورد می شود. تخریب این هتل لوکس باعث می شود تا لیونل مسی حداقل مبلغی در حدود ششصد و پنجاه هزار یورو در هفته ضرر کند. اما علت تخریب بنای این هتل گران قیمت چیست؟

این ساختمان در لیست تخریب قرار گرفته زیرا مالک قبلی، بنای آن را مطابق با مقررات ساختمالی نساخته است. مشکل اصلی به قبل از سال 2017 برمی گردد که فوق ستاره‌ی آرژانتینی این هتل را خریداری کرد. بالکن های بزرگ این هتل یکی از مشکلات هستند اما کوچک تر کردن آن ها و یا حتی تخریب آن ها می تواند به کل بنای این ساختمان عظیم، آسیب جدی وارد کند؛ چرا که کل سازه بنا به آن ها وابستگی دارد. همچنین این هتل مقررات اضطراری مربوط به نکات ایمنی مرتبط با آتش سوزی و اصول آتش نشانی را رعایت نکرده است.

گفته می شود لیونل مسی از این ماجرا خبر نداشته و زمانی متوجه شده است که یک روزنامه نگار برای تهیه گزارش با این فوق ستاره‌ی آرژانتینی تماس گرفته است.

این هتل علاوه بر ویوی باورنکردنی و فوق العاده که از شهر و دریای مدیترانه در اختیار مشتریان قرار می دهد، در قسمت پشت بام دارای یک اسکای بار کم نظیر و بسیار زیبا نیز می باشد.

لازم به ذکر است که لیونل مسی صاحب هتل های دیگری در شهرهای دیگر اسپانیا همانند مایورکا و ایبیزا نیز می‌ باشد.

9404

347 نظر