انتقاد شدید از تیم ملی عراق/ شما خائن هستید +عکس

انتقاد شدید از تیم ملی عراق/ شما خائن هستید +عکس

پایگاه خبری فوتبالی- در پی شکست سنگین تیم ملی عراق مقابل قطر، رسانه‌های این کشور به شدت از آنها انتقاد کردند و عملکرد فدراسیون فوتبال فاجعه خواندند.

به گزارش فوتبالی، شب گذشته در چارچوب رقابت‌های جام عرب، تیم ملی عراق مقابل قطر با شکست سنگین 3 بر صفر مواجه شد و با آماری ضعیف از این رقابت کنار رفت.

شکست سنگین عراق باعث عصبانیت کارشناسان و رسانه‌های این کشور شد و طه ابو رغیف در این خصوص مطالب تندی را در سایت اسپورت عراق نوشت.

به نقل از سایت ورزش عراق، طه ابو رغیف گفت: چیزی که در این مسابقه رخ داد، توهین به تیم ملی عراق بود. هر کس در ارائه این تیم ملی نقش داشته خائن است. هر کس که این تیم را با این مربی به این رقابت آورده به کشور عراق خیانت کرده است.

وی ادامه داد: منظورم در اینجا فدراسیون فوتبال عراق است که با ریاست عدنان درجال به این روز افتاده و این فاجعه رقم خورده است. امروز یک رسوایی، فاجعه و یک اتفاق ننگین برای عراق رخ داد. این تیمی که ما دیدیم، تیم ملی عراق نبود.

این اظهارات در حالی زده شده که سرمربی تیم ملی عراق با قدرت اعلام کرده که می‌خواهد به کارش در این تیم ادامه دهد. او مدعی شد که تیم ملی عراق آینده‌ای درخشان در پیش روی خود خواهد داشت و در بازی‌های بعدی عیار خود را نشان خواهد داد.


7474

71 نظر