بانوی کردستانی عازم جام جهانی وزنه‌برداری می‌شود

بانوی کردستانی عازم جام جهانی وزنه‌برداری می‌شود

پایگاه خبری فوتبالی- الناز باجلانی بانوی وزنه بردار کردستانی به منظور حضور در رقابت های وزنه برداری زنان جهان همراه با سایر ملی پوشان تیم وزنه برداری روز پنجشنبه 18 آذرماه عازم کشور ازبکستان می شود. 

به گزارش فوتبالی، "الناز باجلانی" بانوی وزنه بردار کردستانی نیز به منظور حضور در رقابت های وزنه برداری زنان جهان همراه با سایر ملی پوشان تیم وزنه برداری روز پنجشنبه 18 آذرماه عازم کشور ازبکستان می شود.

به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان؛ رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان جهان به میزبانی ازبکستان از روز یکشنبه 14 آذر ماه رسما آغاز شده است.

ملی پوشان تیم وزنه برداری کشورمان به منظور حضور در این مسابقات پنجشنبه 18 آذر ماه عازم این کشور می شوند.

با اعلام کمیته میزبانی و کمیته مسابقات فدراسیون جهانی وزنه برداری، در این دوره از رقابت ها به میزبانی ازبکستان، در مجموع 432 وزنه بردار شامل 245 مرد از 65 کشور و 187 وزنه بردار زن از 56 کشور مختلف حضور دارند.

"الناز باجلانی" بانوی وزنه بردار کردستانی نیز به منظور حضور در این رویداد جهانی همراه با سایر ملی پوشان تیم وزنه برداری پنجشنبه عازم کشور ازبکستان می شود.

این بانوی صاحب عنوان حضور در رقابت های مختلف بین المللی، آسیایی و جهانی را در کارنامه ورزشی خود دارد.

"باجلانی" درگروه B دسته 76 کیلوگرم زنان این مسابقات روز 23 آذر راس ساعت 11:00 با رکورد ورودی 212 کیلوگرم به روی تخته می رود.


6641

518 نظر