واکنش عموی قوچان‌نژاد به حضور رضا گوچی در لیگ برتر

واکنش عموی قوچان‌نژاد به حضور رضا گوچی در لیگ برتر

پایگاه خبری فوتبالی- عموی مهاجم سابق تیم ملی به احتمال حضور بازیکن این تیم در لیگ برتر واکنش نشان داد.

به گزارش فوتبالی، در حالی که امروز اخبار زیادی درباره حضور رضا قوچان‌نژاد در فوتبال ایران مطرح شده است، جبار قوچان‌نژاد که چهره شناخته‌شده‌ای در والیبا ایران محسوب می‌شود و عموی رضا گوچی است نظر جالبی درباره این قضیه دارد.

او درباره احتمال حضور برادرزاده‌اش در لیگ برتر گفت: این اخبار را از طریق رسانه‌ها متوجه شدم اما به دلیل حواشی که در فوتبال ایران وجود دارد و روحیاتی که از رضا سراغ دارم همواره به او توصیه می کنم که به فوتبال ایران نیاید.

او ادامه داد: در گذشته افراد زیادی از باشگاه‌های مختلف سعی کردند از طریق من رضا را راضی کنند که به لیگ برتر بیاید اما او مدیربرنامه دارد و من نمیتوانم به او توصیه ای در این زمینه داشته باشم.

عموی رضا قوچان‌نژاد بیان کرد: رضا در سال‌های گذشته از پرسپولیس، استقلال و ترکتور پیشنهادهای بسیار جدی داشت اما شرایط او به گونه‌ای بود که که به خاطر قراردادش با باشگاههای خارجی امکان حضور در لیگ برتر را نداشت. به این نکته هم اشاره کنم که صحبت‌هایی که درباره عدم موافقت خانواده رضا برای زندگی در ایران مطرح می شود صحت ندارد چون خانواده او مشکلی برای زندگی در ایران ندارند.

7655

139 نظر