یوویچ ستاره‌ای که صدرنشینی رئال مادرید را در شب مصدومیت بنزما تثبیت کرد

یوویچ ستاره‌ای که صدرنشینی رئال مادرید را در شب مصدومیت بنزما تثبیت کرد

پایگاه خبری فوتبالی - در هفته شانزدهم از رقابت های لالیگا، رئال مادرید و رئال سوسیه‌داد در زمین سوسیداد به مصاف هم رفتند و در نهایت رئال مادرید موفق شد این بازی را با نتیجه دو بر صفر به سود خود به پایان برساند و شاگران کارلو آنچلوتی هر سه امتیاز این دیدار را به دست بیاورند.

به گزارش فوتبالی، این بازی برای رئال مادرید دیدار مهمی بود چرا که رئال سوسیداد در این فصل از رقابت های لالیگا عملکرد خوبی داشته است و توانسته است که خود را در تیم های بالای جدول لالیگا جای دهد و حتی با رئال مادرید بر سر صدرنشینی در هفته های اخیر رقابت کند.

اکنون رئال مادرید با شکست رئال سوسیه داد جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد و به نظر می رسد که با این روند به راحتی بتواند قهرمان نیم فصل شود و باید رئال مادرید را مدعی اصلی قهرمانی در لالیگا در این فصل دانست چرا که رقبای این تیم به طور کلی اوضاع خوبی ندارند و از سویی تیم آنچلوتی در لالیگا خوب نتیجه می گیرد.

تنها نکته منفی این بازی برای رئال مادرید مصدومیت بنزما در ابتدای نیمه اول بود. به نظر می رسد مهاجم فرانسوی دو بازی بعدی رئال را از دست بدهد و باید دید که شرایطش چگونه خواهد بود.

لوکا یوویچ در این بازی به جای بنزما وارد زمین شد و عملکرد درخشانی داشت. او یک پاس گل به وینیسیوس جونیور داد و یک گل هم خودش به ثمر رساند تا جای خالی بنزما حس نشود و ستاره این شب شود.

1470

201 نظر