فرزاد مجیدی: استقلال تا آخر می جنگد و عقب نمی نشیند/ دلم برای هواداران می سوزد

فرزاد مجیدی: استقلال تا آخر می جنگد و عقب نمی نشیند/ دلم برای هواداران می سوزد

پایگاه خبری فوتبالی- مربی استقلال گفت: در مجموعه استقلال زحمات زیادی کشیده می شود اما هواداران واقعی تیم به حق شان نمی رسند، البته ما تا آخر می جنگیم.

به گزارش فوتبالی، فرزاد مجیدی پس از تساوی در دربی 97 اظهار داشت: دربی همین است دیگر، دربی یک موقعیت و یک صحنه پنالتی برای هر طرف می تواند نتیجه را تغییر دهد. یک صحنه در دقیقه 86 رخ داد و صحنه پنالتی به این واضحی رخ داد. ببینید که کارشناس داوری در این باره و استقلال چه می گویند.

وی افزود: تنها حرفی که می توانم بزنم این است که دلم برای هواداران استقلال می سوزد و چه کسی می خواهد عذرخواهی کند؟ تمام مجموعه در استقلال زحمت می کشند و آقایان آجورلو و فرهاد مجیدی دارند زحمت می کشند ولی هواداران واقعی استقلال به حق شان نمی رسند، البته ما عقب نمی نشینیم و تا آخر می جنگیم.

مربی استقلال درباره تبلیغات محیطی استقلال اظهار داشت: تبریک می گویم به تمامی عوامل، همیشه استقلال در مجموعه اش مثل دو ستاره ای که دارد در مجموعه اش کار خاص می کند و مطمئن باشد که حرف های زیادی برای گفتن در این لیگ داریم. فوتبال لیگ امسال به جایی می رود که هواداران استقلال واقعا گناه دارند.۴۱۵۴

176 نظر