حسینی: از این هفته به تیم اضافه می‌شوم/ جای تماشاگران خالی است و امیدواریم هرچه زودتر برگردند

حسینی: از این هفته به تیم اضافه می‌شوم/ جای تماشاگران خالی است و امیدواریم هرچه زودتر برگردند

پایگاه خبری فوتبالی- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌توانستیم برنده دربی باشیم اما شرایط طوری رقم خورد که بازی مساوی شد.

به گزارش فوتبالی، سیدجلال حسینی پس از پایان دیدار پرسپولیس مقابل استقلال اظهار داشت: می‌توانستیم ببریم اما شرایط طوری رقم خورد که بازی مساوی شد. 

مدافع پرسپولیس در مورد اینکه چه زمانی می‌تواند برای تیم بازی کند، گفت:‌ روز به روز بهتر می‌شوم. هم زانویم درد می‌کرد و هم کمی سرما خورده بودم. ان‌شاءالله از این هفته به تیم اضافه می‌شوم.

وی در مورد اینکه آیا قبول دارد بازی انجام شده جذاب و تماشاگرپسند نبود، عنوان کرد:‌ متأسفانه عده‌ای حرف می‌زنند و قبل از بازی آن را حساس می‌کنند. آنقدر فشار را زیاد می‌کنند که بازیکنان نمی‌توانند خودشان باشند. اما باز هم روی هم رفته بد نبود جای تماشاگران خالی است و امیدواریم هرچه زودتر برگردند.

کاپیتان پرسپولیس در مورد اینکه قبل از دربی 15درصد از حقوق بازیکنان به حساب آنها واریز شد، بیان داشت: با تلاش مجید صدری 15درصد قراردادها پرداخت شد. امیدوارم به او کمک شود. متأسفانه به همه مدیران به جز مدیر پرسپولیس کمک می‌شود. 

حسینی در مورد اینکه پرسپولیس به 2 امتیازی صدر جدول رسیده است، گفت: بازی به بازی پیش می‌رویم. بعد از چند سال موفقیت و رفتن برخی بازیکنان شرایط هر سال برای ما سخت می‌شود و فرق می‌کند اما بچه‌ها روز به روز تلاش می‌کنند تا بازی‌های بهتر و قوی‌تری را انجام بدهیم.
۴۱۵۴

118 نظر