بررسی 42 مورد از انتقالات اخیر یوونتوس از جمله فروش رونالدو به منچستری‌ها/دردسر جدید برای ستاره پرتغالی؟

بررسی 42 مورد از انتقالات اخیر یوونتوس از جمله فروش رونالدو به منچستری‌ها/دردسر جدید برای ستاره پرتغالی؟

پایگاه خبری فوتبالی - طبق ادعای برخی روزنامه های ایتالیایی، کریستیانو رونالدو به دلیل توافق محرمانه با بیانکونری مورد بازجویی قرار خواهد گرفت.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه های ایتالیایی، چهل و دو مورد از نقل و انتقالات باشگاه یوونتوس همچون انتقال کریستیانو رونالدو از بیانکونری به منچستر یونایتد، به دلیل ادعای بی‌ نظمی های حسابداری، توسط مقامات پلیس مالی و اقتصادی کشور ایتالیا در دست بررسی است. در همین ارتباط، نشریه گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده که دادستانی عمومی تورین در حال بررسی پرونده ای در مورد رونالدو و توافق مخفی و پنهانی با بانوی پیر است.

تماس‌ های تلفنی ضبط شده ای وجود دارد که در آن مدیران یوونتوس درباره سندی که از نظر تئوری نباید وجود داشته باشد، در رابطه با رونالدو صحبت می‌ کنند؛ اما بازرسان هنوز همچين سندی را پیدا نکرده‌ اند.

همچنین طبق گزارش رسانه فوتبال ایتالیا، شنود تلفنی نشان می‌ دهد که سند معروفی که از نظر تئوری نباید وجود داشته باشد، بین بازیکن و باشگاه وجود دارد اما چنین سندی هنوز کشف نشده است. هنوز هیچ اتهامی مبنی بر تخلف، علیه رونالدو وجود ندارد؛ رونالدو در کنار هم تیمی هایش در یوونتوس توافق کردند بخش قابل توجهی از حقوق خود را بین مارس تا ژوئن 2020، یعنی در اوج همه گیری کووید 19 کم کنند. اما مشخص نیست که چگونه بازیکنان بعداً این مبلغ را پس گرفتند! طبق گزارشات مختلف، ممکن است هنگام بازگشت رونالدو به منچستر یونایتد در تابستان امسال، از آن مبلغ به عنوان دستمزد جدایی استفاده شده باشد؛ اما ظاهراً به مقامات مربوطه اطلاعی داده نشده است.

مدیران یوونتوس که توسط دادستانی مورد بازجویی قرار گرفته‌اند نیز ظاهراً در مورد ماهیت معامله رونالدو هنوز توضیحی نداده‌ اند.

9404

273 نظر