کامبک خوردن چلسی در دربی لندن

کامبک خوردن چلسی در دربی لندن

پایگاه خبری فوتبالی -چلسی در یک دیدار خارج از خانه مقابل وستهام یونایتد با نتیجه س بر دو متحمل شکست شد تا موقعیتش در صدر جدول به خطر بیافتد. 

به گزارش فوتبالی، از آغاز هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، دو تیم وستهام یونایتد و چلسی از ساعت 16 به وقت تهران در لندن استادیوم به مصاف هم رفتند. این دیدار که یکی از دربی‌های شهر لندن محسوب می‌شود، در حالی برگزار می‌شد که چلسی با 33 امتیاز در صدر جدول قرار داشت و در آن سمت نیز اوضاع و احوال وستهام با دیوید مویس بسیار خوب به نظر می‌رسید. وستهام با 24 امتیاز در رده چهارم قرار داشت. 

در نیمه اول، آبی‌ها تیم برتر میدان بودند و موفق شدند در دقیقه 28 توسط تیاگو سیلوا با پاس گل میسون مونت، دروازه فابیانسکی را باز کنند. در دقیقه 40 میزبان صاحب یک ضربه پنالتی شد و مانوئل لانزینی کار را به تساوی کشاند. در آخرین ثانیه‌های نیمه اول، مونت که خودش پایه گذار گل اول بود، این بار گل دوم را به ثمر رساند تا نیمه اول با پیروزی 1-2 مهمان خاتمه یابد. 

در نیمه دوم جرد باون باز هم همه چیز را در دقیقه 56 برابر کرد. در دقیقه 87، آرتور ماسوآکو گل سوم و پیروزی وستهام را وارد ادوارد مندی کرد تا شاگردان مویس با نتیجه سه بر دو از سد چلسی بگذرند. 

4416

153 نظر