نکونام: امیدوارم کیفیت زمین مشکلی برای دو تیم ایجاد نکند

نکونام: امیدوارم کیفیت زمین مشکلی برای دو تیم ایجاد نکند

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ابراز امیدواری کرد که زمین ورزشگاه حافظیه شیراز در دیدار فردا با فجرسپاسی شرایط خوبی داشته باشد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام پیش از دیدار تیمش مقابل فجرسپاسی شیراز در هفته هشتم لیگ برتر گفت: در ابتدا صعود فجرسپاسی را به لیگ برتر تبریک می‌گویم. حق استان بزرگ فارس است که تیمی در لیگ برتر داشته باشد. کار بزرگی انجام دادند و امیدوارم در ادامه راه موفق باشند. بازی سختی با این تیم داریم. تمام تیم‌هایی که در شیراز به میدان رفته‌اند به سختی بازی اشاره کرده‌اند. مهم‌تر از آن بحث کیفیت زمین است که همه تیم‌ها به آن معترض بودند. امیدوارم زمین کیفیت و شرایط خوبی داشته باشد و مشکلی برای دو تیم ایجاد نشود.

وی افزود: تیم ما باید از نظر ذهنی آماده باشد تا بتواند بازی خوبی انجام دهد. امیدوارم موفق باشیم و شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم. شناخت کاملی از فجر داریم و تلاش خواهیم کرد بهترین عملکرد را داشته باشیم.

سرمربی فولاد خوزستان در رابطه با محروم و مصدومان تیمش برای دیدار فردا گفت: محرومیت در لیگ کمی زود است، ولی از روزی که من به فولاد آمدم بازیکنان مصدوم زیادی داشته‌اند. طبق صحبتی که با مدیرعامل انجام داده بودم، پیش‌بینی این اتفاق را کرده بودم. مصدومان زیادی داریم که دو، سه نفر آنها را برای دیدار با فجر در اختیار نداریم. امیدوارم مصدومیت بازیکنان به ما ضربه نزند. امیدوارم بازیکنان فردا بهترین عملکرد را داشته و با تمرکز بالا به فکر گرفتن سه امتیاز باشند.
۴۱۵۴

8 نظر