گل‌گهر 4 - سپاهان 2/ شوک قلعه‌نویی به سپاهان/ شکست سنگین زردها در سیرجان

گل‌گهر 4 - سپاهان 2/ شوک قلعه‌نویی به سپاهان/ شکست سنگین زردها در سیرجان

پایگاه خبری فوتبالی-  دیدار رفت دو تیم گل گهر و سپاهان با پیروزی 4 بر 2 گل گهر به پایان رسید.

به گزارش فوتبالی، در این دیدار پرگل و جذاب که با شکست سنگین صدرنشین لیگ برتر همراه بود، شاگردان امیر قلعه نویی موفق شدند با 4 گل سپاهان را در هم کوبیده و سه امتیاز حساس بازی را در خانه کسب کنند. هر دو گل سپاهان در این دیدار را دانیال اسماعیلی فر به ثمر رساند اما موفق به نجات تیمش از این شکست سنگین نشد.

این نتیجه به سود سرخابی های پایتخت که هم اکنون در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفته‌اند خواهد بود.


شنبه 13 آذر

گل گهر -  سپاهان ساعت 15

تیم داوری: حسن اکرمی- محمد عطایی- علیرضا مرادی- سعاد وفاپیشه


ترکیب گل گهر

محسن فروزان، مسیح زاهدی، نوید عاشوری، سعید صادقی، رضا شکاری، مهدی تیکدری، علیرضا علیزاده، آرمین سهرابیان، محمدرضا خانزاده، شایان مصلح، امین پورعلی


ترکیب سپاهان

کریستوفر کنت، گئورگی گولسیانی، عزت‌الله پورقاز، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، مسعود ریگی، محمد کریمی، یاسین سلمانی، محمدرضا حسینی، فرشاد احمدزاده، شهریار مغانلو


شرح گل:

گل‌گهر 1 - سپاهان 0 (دقیقه 2: آرمین سهرابیان): روی ارسال ضربه ایستگاهی توسط امین پورعلی از سمت راست، آرمین سهرابیان مدافع پیش‌تاخته سیرجانی‌ها توانست با تیزهوشی توپ را قطع کند و به گوشه دروازه سپاهان فرستاد تا خیلی زود گل برتری برای گل‌گهر به ثمر برسد. البته این گل در شرایطی به ثمر رسید که مشکوک به آفساید بود.

گل‌گهر 2 - سپاهان 0 (دقیقه 40: مهدی تیکدری): شایان مصلح توپ را از سمت چپ روی دروازه سپاهان ارسال کرد اما سانتر او با ضربه سر عزت‌الله پورقاز برگشت داده شد که در برگشت مهدی تیکدری با شوتی تماشایی توپ را به گوشه دروازه سپاهان فرستاد تا پیروزی شاگردان قلعه‌نویی در نیمه اول تثبیت شود.

گل‌گهر 3 - سپاهان 0 (دقیقه 54: مهدی تیکدری): پاس در عمل امین پورعلی با فرار سرعتی و عالی مهدی تیکدری همراه شد و وینگر سرعتی گل‌گهری‌ها توانست گل دوم خود و سوم تیمش را به ثمر برساند تا برتری سیرجانی‌ها قطعیت پیدا کند.

گل‌گهر 3 - سپاهان 1 (دقیقه 56: دانیال اسماعیلی‌فر): روی کار تیمی زیبا و پاس کات‌بک امید نورافکن، دانیال اسماعیلی‎‌فر از حوالی نقطه پنالتی به توپ ضربه زد و توانست یکی از گل‌های خورده تیمش را جبران کند.

گل‌گهر 4 - سپاهان 1 (دقیقه 88: سعید صادقی): روی ضد حمله سرعتی بازیکنان گل‌گهر، مرتضی تبریزی موقعیتی تک به تک را برای سعید صادقی ساخت و او نیز با ضربه‌ای دقیق گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

گل‌گهر 4 - سپاهان 2 (دقیقه 90+4: دانیال اسماعیلی‌فر): با پاس محمدرضا خلعتبری، درون محوطه جریمه سپاهان دانیال اسماعیلی‌فر صاحب توپ شد و توانست با ضربه‌ای دقیق گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند.


کارت زرد

گل گهرسپاهان
مهدی تیکدری (دقیقه 22)گئورگی ولسیانی (دقیقه 20)
آرمین سهرابیان (دقیقه 31)

خلاصه دیدار

6641

542 نظر