انتقام خبرنگار برزیلی از مسی؛ نماینده پرتغال هم به رونالدو رای نداد!

انتقام خبرنگار برزیلی از مسی؛ نماینده پرتغال هم به رونالدو رای نداد!

پایگاه خبری فوتبالی - لیونل مسی دوشنبه گذشته به هفتمین توپ طلایش دست پیدا کرد و عنوان بهترین بازیکن فوتبال دنیا در سال 2021 را کسب کرد.

به گزارش فوتبالی، از سال 2016 به بعد 180 خبرنگار از کشورهای مختلف با ارایشان بهترین بازیکن سال جهان را اعلام می کنند که آرای امسال هم مثل هر سال برخی نکات عجیب را داشته است.  مسی در آسیا و آمریکای جنوبی بیشترین آرا را دارد و لواندوفسکی در اروپا و آفریقا. جالب این است که نماینده برزیل، کشوری که در فینال کوپا آمریکا مقابل آرژانتین باخت، به مسی در میان پنج نفر برتر رای نداده و به دی بروینه رای داده است.  اریتره، گامبیا، مجارستان و مولداوی رای اول خود را به لواندوفسکی دادند و به مسی رای ندادند. بولیوی، بلیز، یونان، گرانادا، قزاقستان، سن کیتس و نوس، سودان و ترکمنستان رای اولشان را به مسی دادند و به مهاجم لهستانی رای ندادند.

کشورهای استونی، اروبا، سن تومه و پرتغال رای اول خود را به کانته دادند. جالب این که نماینده پرتغال به رونالدو رای نداده است. فقط عراق، فلسطین و یمن رای اولشان را به صلاح دادند و عمان، آذربایجان، کومور و اسپانیا رای اولشان را به بنزما دادند. آلفردو رلانیو نماینده کشور اسپانیا به این ترتیب رای داده است: بنزما، لواندوفسکی، مسی، رونالدو و دی بروینه.

4125

428 نظر