لیورپول جلوتر از چلسی در رقابت بر سر مدافع بارسلونا

لیورپول جلوتر از چلسی در رقابت بر سر مدافع بارسلونا

پایگاه خبری فوتبالی - گزارشات حاکی از آن است که لیورپول در رقابت با چلسی بر سر خرید رونالد آرائوخو مدافع اروگوئه‌ای بارسلونا پیشی گرفته است. 

به گزارش فوتبالی، آرائوخو از زمان شروع فصل به یکی از مهره‌های اصلی ترکیب بارسلونا تبدیل شده و نمایش‌های خوبش در قلب دفاع آبی‌ اناری‌ها، توجه باشگاه‌هایی همچون لیورپول و چلسی را به خود جلب کرده است. در حالی که گفته‌ می‌شد چلسی در این رقابت پیشتاز است، اما رسانه‌های اسپانیایی نظر متفاوتی دارند و مدعی هستند که کلوپ شانس بیشتری برای جذب این مدافع بیست و دو ساله دارد. 

به نقل از مارکا، روزنامه ال ناسیونال مدعی است که آرائوخو بعد از نمایش خوبش در بارسا به یکی از اهداف جدی لیورپول تبدیل شده است. کلوپ در تابستان گذشته ابراهیما کوناته را از لایپزیش به خدمت گرفت، اما این مدافع فرانسوی نتوانست نظر مثبت کلوپ را به خود جلب کند و حالا ماتیپ به ترکیب اصلی بازگشته است. 

با وجود بازگشت ماتیپ، هنوز احتمال مصدومیت این مدافع بسیار وجود دارد و حالا آرائوخو می‌تواند گزینه بسیار مناسب و جوانی برای ترکیب چرخشی لیورپول در آینده باشد. 

در آن سمت چلسی نیز که در خطر از دست دادن آنتونیو رودیگر و آندرئاس کریستنسن قرار دارد، تماس‌های اولیه‌ای با ایجنت این بازیکن برقرار کرده است و شرایطش را از نزدیک دنبال می‌کند.

4416

3424 نظر