حمایت همه جانبه ژاوی از پیروزی مسی در مراسم توپ طلا 2021

حمایت همه جانبه ژاوی از پیروزی مسی در مراسم توپ طلا 2021

پایگاه خبری فوتبالی - ژاوی هرناندز سرمربی بارسلونا ضمن تبریک به لیونل مسی بابت کسب هفتمین توپ طلایش، اذعان کرد که او به حق و با شایستگی به این عنوان رسیده است. 

به گزارش فوتبالی، ژاوی سابقه هم بازی بودن با مسی ستاره پاریسن ژرمن را برای سالیان طولانی در کارنامه دارد و البته این دو نفر دوران بسیار موفقیت آمیزی را در نیوکمپ سپری کردند. مسی نیز دو شنبه شب موفق شد برای هفتمین بار، برنده جایزه توپ طلا شود و از نزدیک‌ترین رقیب خود، یعنی کریستیانو رونالدو بیشتر فاصله بگیرد. 

به نقل از سایت مارکا، ژاوی در کنفرانس خبری درباره برندگان جوایز توپ طلا گفت: "اول از همه به الکس پوتایاس (بازیکن تیم بانوان بارسا) تبریک می‌گویم. همچنین به پدری بابت برنده شدن جایزه کوپا تبریک می‌گویم. برنده شدن مسی عدالت فوتبالی است. می‌توانیم فکر کنیم افرادی بودند که شایسته کسب این عنوان نیز باشند، اما زمانی که در پاکت را باز می‌کنند و نام مسی را صدا می‌زنند، دیگر همه چیز عادلانه است."

ژاوی در ادامه درباره اوضاعش در نیوکمپ گفت: "هدایت کردن بارسا، سخت‌ترین کار در دنیاست. هواداران از ما برد می‌خواهند، اما ما به اندازه کافی خوب کار نمی‌کنیم. باید بهتر بازی کنیم. در دیدار با ویارئال پتانسیل بالای خود را نشان دادیم، اما با این حال هنوز در بهترین فرم خود نیستیم."

4416

381 نظر