بارسلونا به دنبال خرید مهاجم پرآوازه و 34 ساله در تابستان

بارسلونا به دنبال خرید مهاجم پرآوازه و 34 ساله در تابستان

پایگاه خبری فوتبالی - ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه ای منچستریونایتد نگاه لاپورتا را برای تقویت بارسا با هدایت ژاوی هرناندز جلب کرده است. در حقیقت به نظر می رسد که بارسلونا یکی از گزینه های محتمل برای این مهاجم باشد.

به گزارش فوتبالی، تایمز گزارش داده است که کاوانی از انتقال به بارسلونا استقبال کرده است. این بازیکن 34 ساله قصد ترک لیگ انگلیس را دارد و حضور در بارسلونا فرصت خوبی است تا این مهاجم به روزهای خوب فوتبالش برگردد. ادینسون حس می کند که هنوز دو سال دیگر می تواند در بالاترین سطح بازی کند و قبل از اتمام فوتبالش می خواهد تجربه حضور در لالیگا را به دست بیاورد چرا که پیش از این در لیگ های ایتالیا، فرانسه و انگلیس بازی کرده است. او می تواند خرید ارزشمندی برای بارسلونا در فاز هجومی باشد چرا که کاتالان ها در سالهای اخیر بازیکنان مهمی نظیر سوارز و مسی را از دست داده اند.

از نظر اقتصادی  به نظر می رسد که شرایط مشکل ساز نخواهد بود چرا که کاوانی در پایان فصل به بازیکن ازاد تبدیل خواهد شد و بارسا نیازی به پرداخت هزینه انتقال برای وی ندارد. این بازیکن اخیرا قراردادش را برای یک سال با یونایتد تمدید کرده است و جایی در برنامه های رانگنیک برای آینده ندارد. این بازیکن حالا می تواند راهی نیوکمپ شود. بارسا به خاطر مشکلات مالی به خریدهای رایگان روی آورده است. در تابستان قبلی اریک گارسیا، آگوئرو و دیپای به صورت رایگان جذب شده اند. الوز به تازگی رایگان راهی بارسا شده و قرار است که آزپیلیکوئتا هم به صورت رایگان به نیوکمپ برود.

4125

430 نظر